Андреа върза тенекия на продуцента си в национален ефир 07.09 | 11:45
Изглежда, че бързо след като скъса с турската звезда Емре Озмер, Андреа си е намерила ново гадже. Все още не е ясно кой е той, тъй като Алек Сандър не споменава име,

"Чудя се къде е Андреа, но знам, че има нов любовник, който я е разболял!" разкри музикалният продуцент Алек Сандър в ефира на Nova. Той и чалга дивата Андреа създадоха "песен за мир" и работят заедно по нов проект.
Двамата трябваше да присъстват заедно в студиото на предаването "Събуди се", но певицата отсъства. Алек Сандър не се въздържа веднага да изплюе камъчето и да каже каква е причината да я няма. "Аз съм й малко сърдит, да беше дошла!", пошегува се продуцентът.
Изглежда, че бързо след като скъса с турската звезда Емре Озмер, Андреа си е намерила ново гадже. Все още не е ясно кой е той, тъй като Алек Сандър не споменава име, предава "България Днес".
Водещи
-
Жълт код за силен вятър в шест области
Максималните температури ще бъдат между 18° и 23°, в София – около 18°
26.09 | 08:00
-
Образуваха дисциплинарно производство срещу българския европрокурор
Това съобщиха от офиса на Лаура Кьовеши
25.09 | 20:45
-
Шефът на КЗК: Цените в големите вериги не растат, но надценките стигат до 100%
Според Росен Карадимов в сферата на услугите поскъпването е „безобразно“
25.09 | 20:30
Най-четени
-
Гонка си спретнаха в София Емрах Стораро и Константин
Видеото дори е качено в социалните мрежи от Константин.
25.09 | 12:59
-
"Възраждане" са внесли в Люксембург иск срещу присъединяването ни към еврозоната
Прогнози за политическата обстановка
25.09 | 11:00
-
Лидерът на ГЕРБ коментира ареста на Коцев и обвини премиера в неадекватна реакция за Плевен
Бойко Борисов: ПП мислят само за оцеляване, не за утрешния ден
25.09 | 10:45
-
Дончев: Най-важното, което направи това правителство, е да ускори плащанията и изпълненията на проектите по ПВУ
И уточни, че най-важното, което е направило това правителство, е да ускори плащанията и...
25.09 | 12:45