Агресия в автобус: Група от над 10 души нападат пътник в София 16.07 | 11:30
Случаят е от автобусна спирка номер 63 на Златните мостове в София

Агресия на автобусна спирка номер 63 на Златните мостове в София. Очевидци твърдят, че група от 10-15 души нападат сам човек в превозното средство, което е пълно с хора включително деца и пенсионери.
Случката се разиграва в неделя около 18:30 часа вечерта. Очевидец, който пожела анонимност, разказа, че нападателите били от една фамилия. "Бяха явно тръгнали всички на планина. При качването в автобуса от средната врата се нахвърлиха върху сам човек. Бяха доста разярени", подчерта мъжът.
По думите му директно е започнала физическа саморазправа. "Дори нямаше словесни нападни. В един момент се виждаше само кълбо от хора. Останалите пътници, които вече бяха в автобуса успяха да избутат нападателите. Шофьорът също се намеси доста адекватно. Успя да им каже да не се качват изкара им чантите и потеглихме бързо. Не мисля, че имаше време да чакаме патрулка", разказа той. И допълни, че поне двама от пътниците са били с насинено око и дори са имали кръв по лицата след нападението.
От Столичната община съобщиха за NOVA, че са получили сигнал за нападението. Те подчертават, че шофьорът е предотвратил ескалация на конфликта като е помолил групата да напусне автобуса и превозното средство се е върнало обратно в града без тях.
Водещи
-
Столичната община ще модернизира уличното осветление в 14 района на София
С реализацията му ще се постигне:
26.09 | 17:59
-
Смъртоносният вирус чикунгуня стигна до САЩ
Смъртните случаи са редки, но могат да настъпят в тежки случаи
26.09 | 17:40
-
Песков: Безотговорно е НАТО да говори за сваляне на руски самолети
"Много е безотговорно, защото обвиненията срещу Русия, че нейни военни самолети нарушават...
26.09 | 17:20
-
Българка получи три години затвор в Русия заради коментари в социалните мрежи
Предшестващи арести
26.09 | 16:45
Най-четени
-
Сергей Лавров: НАТО и ЕС обявиха война на Русия
Руският външен министър Сергей Лавров обвини НАТО и Европейския съюз, че използват Украйна, за...
26.09 | 11:30
-
Васил Терзиев: Беззаконието няма запазено място в София, независимо кой стои зад него
Терзиев посочи, че дейностите са извършени без необходимите документи и разрешения, каквито се...
26.09 | 11:59
-
Картите за градския транспорт ще станат част от дигиталните портфейли на телефоните
Той добави, че отскоро данните на Центъра за градска мобилност са отворени за гражданите
26.09 | 13:15
-
АПИ: Пътуващите по АМ „Тракия" да планират повече време заради ремонтите
Гражданите, пътуващи към и от Пловдив, могат да използват алтернативни маршрути –...
26.09 | 13:30