Златка Димитрова: Средно скъпа съм 01.10 | 12:39
Плеймейтката откровено пред Карбоски

Най-прочутата плеймейтка на България – Златка Димитрова – бе гост в предаването "Отечествен фронт" на Мартин Карбовски, което ще се излъчи другата събота.
"Не съм толкова скъпа, средно скъпа съм, щом приятелят ми може да си ме позволи", заяви смуглата красавица пред камерата, цитирана от сп. Блясък.
Златка коментира, че не вижда нищо лошо във факта една жена да получи кола като подарък от мъжа си: "Защо да не получа кола? Получила съм я като подарък, не срещу секс. Приятелят ми като има възможност, защо да не ми купи?", изрази своята позиция царицата на географията.
Димитрова, която не веднъж бе набеждавана, че извърша сексуални услуги срещу пари, отрече тази информация за пореден път. Моделката сподели, че не би тръгнала със студент, защото си търси сериозен мъж.
Сред бившите си гаджета Златка не е имала учител или баничар. "Че на какво ще ме научи учител?", попита плеймейтката.
Димитрова сподели че не се притеснява, че гаджето й Мирослав е женен. "Аз какво да направя? Не знам какво мисли жена му и не ме интересува. Не съм го вързала – те трябва да се разберат помежду си."
Водещи
-
Спортният комплекс на Свети Влас вече не съществува ВИДЕО
Очаква се втора вълна от обилни валежи
03.10 | 18:15
-
Атанас Атанасов: В ход е проруска кампания за влияние върху президентските избори
България е една от главните цели на руските специални служби, заяви той от парламентарната...
03.10 | 18:00
-
Натали Трифонова запази стволови клетки от бебето
Синоптичката са надява никога да не се наложи да ги използва, но така се чувства по-спокойна
03.10 | 17:45
Най-четени
-
Алгафари с ключов извод: Пеевски иска стабилна държава
Посланието на Пеевски към Радев
03.10 | 10:15
-
В Бургас е въведено частично бедствено положение заради обилни валежи и мащабни наводнения
Заповедта на кмета Димитър Николов е в сила до 6 октомври.
03.10 | 10:30
-
ИЗВЪНРЕДНО! Откриха тяло на мъж след наводнението в "Елените" ВИДЕО
Спецчасти започват оглед в почти потопените сгради, всичко до втория етаж е под вода
03.10 | 13:18