Д-р Ненков направи диагноза на НС: Остра кретеноидна дегенерация! 22.06 | 18:00
70% от нас не отидоха да гласуват, така че ще гледаме това представление, докато ние го позволяваме, заяви топ анестезиологът

"Това изглежда като остра кретеноидна дегенерация". Така, с цитат от свой колега – лекар, описа политическия живот в страната ни бившият здравен министър д-р Мирослав Ненков. Пред Евронюз той обясни, че друга диагноза, която може да бъде поставена е "видиотяване" .
Аз не разбирам този тип действия на политиците ни, на всички политици, независимо дали на тези, които харесваме или не. Този тип действия отблъскват хората като мен. Има дългогодишна традиция в нашия парламент – председателят на парламента да бъде избиран от най-голямата група. Защо тези, които нямат добър електорален резултат, да не подкрепят тази традиция?
По думите на д-р Ненков, това е сигнал към най-твърдото ядро от избиратели на партиите, но според него това е "политика на глупостта".
"70% от нас не отидоха да гласуват, така че ще гледаме това представление, докато ние го позволяваме. Политиците са това, което ние сме изпратили в парламента, да, една много малка част от нас ги изпрати, но те са там легално", коментира още д-р Мирослав Ненков.
Водещи
-
Sky HISTORY извади шест грешни предсказания на Ванга
22.10 | 16:00
-
На първо четене: НС прие закон, с който се въвежда "такса водомер"
В момента цената на водата се определя единствено на база количеството потребление в кубически...
22.10 | 15:20
Най-четени
-
Терзиев: Още 30 декара от парка на Военната академия ще бъдат отворени за гражданите
Кметът на София благодари на генерал-майор Стойко Прокопиев и екипа на академията за...
22.10 | 11:00
-
Денков: Управлението е нестабилно, всеки опит за промяна може да доведе до срутване
На въпрос какво мисли за ротационното председателство на Народното събрание, Денков отговори:...
22.10 | 09:59
-
Трагедията в Люляково: След тройното убийство обвиняемият е бил в покрайнините на селото
Обвинението няма да остане само за умишлено убийство, ще бъде допълнено, посочи окръжният...
22.10 | 12:45
-
Костадинов: Обществото в България "агонизира", а децата "буквално се самоизбиват"
Престъпен манталитет
22.10 | 09:15