Angry Birds продължава да чупи рекорди 04.01 | 18:05
Гневните пилета нямат право да бъдат ядосани. Свалени са 30 млн. пъти по празниците
Над 30 милиона души са свалили Gangnam Style-а на игралната индустрия - Angry Birds, между 22 и 30 декември.
В официалното съобщение на Rovio се споменава, че хитовата игра е свалена 8 милиона пъти само на Коледа.
Последната игра от серията – Angry Birds Star Wars, веднага се нареди на челна позиция в класацията за най-продавани iOS заглавия след дебюта си през ноември 2012.
Финландците от Rovio пуснаха Angry Birds Star Wars и за Facebook на 30 декември.
Водещи
-
Демерджиев: Доста интересни са показанията на Невзоров и до голяма степен изясняват какво се е случило
Това беше всъщност изникването на един град в нищото, без никой да знае и никой да...
23.06 | 16:00
-
И роботите влизат във властта
Министър Иван Василев създава консултативен съвет, в който ще участва и изкуственият интелект
23.06 | 15:45
-
Забраниха къпането в река Дунав във Видин
Водата е с лошо качество, предупреждават от РЗИ
23.06 | 15:30
-
Проф. Алесандър Маринов става съветник в политическия кабинет на Гълъб Донев
Това става ясно от пуликация в социалните мрежи на "България може"
23.06 | 15:20
Най-четени
-
Здравко Василев: Навлизаме в жестока криза
Черноморието губи чуждестранните туристи заради неконтролируемо покачване на цените
23.06 | 10:59
-
Защо комарите сякаш предпочитат едни хора пред други?
Въпреки многобройните популярни теории, учените все още разкриват сложните механизми, които...
23.06 | 11:45
-
Неврохирурзите от „Пирогов“ спасиха бременна жена след катастрофа
Лекарите извършиха сложна интервенция с помощта на робот
23.06 | 12:45
-
В световния Топ 5: Българите по-оправни с изкуствения интелект от САЩ, Германия и Япония
Хората готови, бизнесът - не
23.06 | 11:15