Bond кацнаха у нас 25.04 | 16:08
Стринг-квартетът довечера изнася концерт в зала 1 на НДК
Най-продаваният струнен квартет Bond вече е на българска земя за концерта си довечера.
Четирите дами Таня Дейвис (първа цигулка), Еос Чатър (втора цигулка), Елспет Хенсън (виола) и Гай-И Уестерхоф (чело) кацнаха на летище София, заедно с наскоро родения син на челистката и неговата детегледачка,
Тя се грижи за бебето по време на всички професионални ангажименти на именитата музикантка от китайски произход.
Прочутите музикантки бяха посрещнати от нашенските Bond – "Хипнотик”, създадени по примера на световноизвестните музикантки, съобщи "Булфото".
Довечера Bond ще изнесат концерт в зала 1 на НДК. Публиката ще чуе както песни от новия им албум, така и класически композиции.
Водещи
-
Порноактриса иска обещетение от близо 3 млн. евро от пловдивчанина Митко Бошнаков
Младежът излиза на свобода срещу €20 000 гаранция
23.06 | 16:45
-
НСТС не постигна съгласие по отношение на осигуровките на държавните служители
В дневния ред на заседанието имаше няколко законопроекта
23.06 | 16:30
-
Републиканска шампионка по борба се самоуби
Унгарката Жанет Немет е скочила от 11-тия етаж на блок за спортисти в столичния ж.к. "Диана"
23.06 | 16:15
Най-четени
-
Здравко Василев: Навлизаме в жестока криза
Черноморието губи чуждестранните туристи заради неконтролируемо покачване на цените
23.06 | 10:59
-
Защо комарите сякаш предпочитат едни хора пред други?
Въпреки многобройните популярни теории, учените все още разкриват сложните механизми, които...
23.06 | 11:45
-
В световния Топ 5: Българите по-оправни с изкуствения интелект от САЩ, Германия и Япония
Хората готови, бизнесът - не
23.06 | 11:15
-
Неврохирурзите от „Пирогов“ спасиха бременна жена след катастрофа
Лекарите извършиха сложна интервенция с помощта на робот
23.06 | 12:45