Авария спря топлото в два столични квартала 20.03 | 13:56
Незабавно е създадена необходимата организация
Поради авария е прекъснато топлоподаването в ж.к. "Дружба” - 1 между бул. "Проф. Цв. Лазаров”, ул. "Искърско шосе” и бул. "Христофор Колумб” и в ж.к. "Обеля” -1.
Това съобщиха от "Топлофикация - София” ЕАД.
Незабавно е създадена необходимата организация и ще се работи до възстановяване на топлоснабдяването.
Водещи
-
Ивелин Михайлов: Вече не ме издържа майка ми, а богатите ми любовници - харесаха ме в НС
„Оставам в политиката на 100%. Ако няма промяна в следващия месец, ние ще издигнем свой...
26.06 | 13:27
-
Служители от държавната администрация излизат на протест
Искания за финансово обезпечаване
26.06 | 12:59
-
НСИ: Болести на кръвообращението причиняват най-много смъртни случаи
Ръст при новообразуванията
26.06 | 12:45
-
Костадин Костадинов: Корупцията в България наистина убива хора
Повод за декларацията му станаха скорошните тежки инциденти по републиканската мрежа, при...
26.06 | 12:30
Най-четени
-
Вадят на светло посредниците в онлайн залаганията
От новото облагане МФ очаква 100 млн. евро. платени данъци за тази година и 150 млн. евро за...
26.06 | 10:15
-
Очевидец на сблъсъка с трима загинали на „Тракия“ твърди, че не е имало спирачен път
Ключови детайли за разследването
26.06 | 09:15
-
Посмъртно: Любен Дилов-син е обявен за почетен гражданин на София
Решението за присъждане на званието на Любен Дилов-син беше подкрепено от 42-ма общински...
26.06 | 11:30
-
Край на два ремонта по АМ "Тракия", влиза в сила забрана за тирове
Също днес се възстановява движението и между 282-и и 287-и км в област Ямбол.
26.06 | 12:15