Астана предлага €1.2 млн. на Мъри, за да остане 20.12 | 11:15
Изгледите са да приеме офертата, защото не успя да си намери нов отбор
Драмата около Станимир Стоилов придоби нов обрат и той може да остане начело на Астана и през 2018 година, пише "Тема спорт". Ръководството на казахстанския шампион е отправило официална оферта към Мъри за нов договор. Контрактът е със завишени показатели и предвижда годишна заплата от 1,2 милиона евро.
Българският специалист също изглежда склонен да продължи работата си с Астана и да се бори за пета поредна титла в шампионата. Причината е, че той така и не успя да се договори с нито един отбор. Мъри бе свързван с треньорския пост във Фенербахче, където на косъм висеше уволнението на Айкут Коджаман. Руският Ростов също бе сред потенциалните нови отбори на родния специалист.
По-рано Мъри обяви, че не му е предложен нов договор и ще си тръгне. Той заговори за преговори с няколко клуба от Европа, но явно условията не са били достатъчно интригуващи, че да направи смяна на обстановката. Сега шефовете на Астана са се задействали и всичко е в ръцете на Станимир Стоилов, предаде Sporta.bg.
Водещи
-
До 25 000 евро санкции за фирми, подвеждали клиенти за бързи кредити
КЗП ще продължи проверките в сектора на небанковото кредитиране, включително по отношение на...
12.06 | 17:44
-
Георги Вълчев: Ще променим учебните програми предсрочно
Олекотяване без ущърб в качеството
12.06 | 17:30
-
Спортната журналистка прикова погледите на Спортната журналистка прикова погледите на Световното
Тя сподели поредица от снимки в профила си в Инстаграм, а под тях се събраха 205 000 лайка за...
12.06 | 17:15
-
Ново огнище на ебола в Демократична република Конго предизвиква сериозно безпокойство
Защо експертите смятат, че е малко вероятно да се стигне до пандемия?
12.06 | 17:00
Най-четени
-
МВнР свали снимката на Велислава Петрова с голото рамо пред Хакан Фидан
Снимката все още циркулира в социалните мрежи, включително и в официалната фейбсук страница...
12.06 | 11:17
-
Румънски медии признаха енергийното надмощие на България
Провалът на румънските фондове
12.06 | 16:15
-
Интернет потребители са убедени, че Шакира е била заменена от двойник на Световното първенство през 2026 г.
Доказателствата? Според тези, които защитават теорията, звездата е изглеждала различно
12.06 | 14:15
-
Глоба с фиш вече ще води и до отнемане на контролни точки
При повторно нарушение - 21 точки.
12.06 | 12:30