Бивш служител на МВР се е прострелял 04.06 | 18:36

Мъжът е транспортиран в "Пирогов"

От Христина Рафаилова

Бивш служител на вътрешното министерство се е прострелял по-рано през деня в столицата. Това съобщават от пресцентъра на силовото ведомство, цитирани от агенция "Фокус".

Мъжът е на 34 години. Оръжието, с което се е застрелял, е законно.

Пострадалият е транспортиран в "Пирогов".

Водещи

Най-четени