"Креди Агрикол" става Търговска банка Виктория 12.06 | 17:12
Общото събрание избра новите членове на Надзорния съвет и назначи одитор

Търговска банка Виктория ЕАД е новото име на Креди Агрикол България ЕАД. Общото събрание на акционерите избра членове на Надзорния съвет.
Промяната в името на финансовата институция се извърши на извънредно Общо събрание на акционерите на Креди Агрикол България ЕАД, което се проведе непосредствено след като КТБ АД придоби 100% от капитала на банката.
Общото събрание на акционерите освободи от длъжност и от отговорност досегашните членове на Надзорния съвет и избра нов Надзорен съвет на Търговска банка Виктория ЕАД в състав: Радосвета Василева, Орлин Русев и Абдул Салам Мохамед Абдулах Ал Муршиди. Те няма да получават възнаграждение за дейността си до постигането на заложените в бизнес плана цели.
С друго свое решение Общото събрание избра специализираното одиторско предприятие КПМГ - България ООД, с което да се сключи договор за извършване на независим финансов одит и което да провери и завери годишните финансови отчети на банката за 2014 г. и надзорните отчети, определени от БНБ.
Членовете на Одитния комитет на Търговска банка Виктория ЕАД са сменени, а специализираната служба за вътрешен одит има нов ръководител. Това е Христо Христов – вътрешен одитор от КТБ АД с дългогодишен опит.
Водещи
-
Светлин Тачев: От това как ще въведем еврото зависи ще се разместят ли политическите пластове
"Колкото повече издържи правителството, толкова повече ще задържи слизането на Радев на...
21.06 | 18:00
-
Скандални хубавици нахлуват в новия сезон на Биг Брадър
Сред тях е и Даниела Рупецова, станала известна в любовното риалити "Ергенът"
21.06 | 17:40
-
Почитатели на мистиката и изкуството се събират в с.Татул
Фестивалът "Нощта на Орфей" се провежда за 17-и път край Момчилград
21.06 | 17:20
-
От президента имат основание да се страхуват омръзналите политически лица и мутрите
Румен Редев не може да бъде лесно контролиран или дискредитиран, подчерта Соня Момчилова
21.06 | 17:00
Най-четени
-
Захариева: Надявам се да не сме на прага на Трета световна война, но рискът е голям
Тя заяви, че Европа отдавна е трябвало да увеличи военните си способности
21.06 | 12:00
-
ЕК: България не е изпълнила критериите за инфлацията през април 2025 година
Причината е повишаването на някои администрирани цени и данъци - такива, които се определят...
21.06 | 16:00