Deutsche Bank се отказа да продава BHF-Bank 18.04 | 17:42
Вместо това от банката решиха да трансформират звеното си за заможни клиенти
Най-голямата частна банка на Германия Deutsche Bank обяви, че се отказва от планираната продажба на звеното си за операции със заможни клиенти BHF-Bank на базираната в Лихтенщайн LGT.
От банката коментират, че при преговорите между двете страни е постигнато съгласие по основните точки. При последвали обсъждания с ръководството на LGT и BHF, както и с регулаторни органи, от Deutche Bank в крайна сметка са решили да не сключат сделката.
Вместо това от германската банка ще направят трансформация и модернизация на BHF-BANK. Повече подробности за плановете относно звеното ще бъдат публикувани по-късно, обещават от DB.
Deutsche Bank се сдоби с BHF при закупуването на Sal Oppenheim, която купи за един милиард евро през 2009 година.
Водещи
-
Любомир Стефанов: Няма политическа криза, а противопоставяне на два модела
Властта са самосвали, протестите настояват за смяна на отношението между управлявани и...
31.12 | 17:00
-
Френско списание обяви бащата на Сияна за личност на годината в България
Николай Попов е определен като герой
31.12 | 16:00
Най-четени
-
Еврото: Всичко, което трябва да знаете
31.12 | 10:00
-
Франция не намира доказателства за атака на Украйна срещу резиденцията на Путин
Това твърди Le Monde, позовавайки се на източник, близък до президента на Франция Еманюел...
31.12 | 11:00
-
Новогодишният празничен концерт на площад "Княз Александър I" ще събере празнуващи
Той започва в 21:30 ч
31.12 | 10:18