А вие харесвате ли шефа си? 18.10 | 08:14
31% от хората се чувстват недооценени от началника си

31% от служителите се чувстват "както недооценени, така и невдъхновени от своите шефове", а близо 70 на сто вярват, че биха били по-щастливи, ако имаха по-добри отношения със стоящия над тях. Това показват резултатите от изследване, проведено в САЩ.
Близо 42 на сто от интервюираните заявили, че техният шеф почти не работи, а 47% - че той не може да запази хладнокръвие, когато нивата на стрес в офиса нараснат.
От изследването става ясно още, че едва 36 на сто от американците са доволни от работата си. 65% заявили, че ако имат добър ръководител, биха се чувствали щастливи. За сравнение, едва 35 на сто са обяснили, че професионалното щастие за тях се крие в повишаването на заплатата им.
Освен това 60 на сто са изразили убеденост, че ако се разбираха по-добре със своя шеф, биха се справяли по-добре на работното си място.
Как да бъдете по-добър шеф прочетете в Econ.bg.
Водещи
-
Заради пожар пътят между автомагистрала "Хемус" и "Провадия" е затворен
От полицията уточниха, че горят сухи треви и оранжерии. Към момента няма опасност за...
29.07 | 17:59
-
Иванчева: В шок съм, още не мога да повярвам, отивам да видя първо сина си и майка ми
По думите й съкращаването с 10 месеца на 6-годишна присъда е голям период.
29.07 | 16:59
-
НАП напомня за срок, който изтича след два работни дни
Възстановяване и Данъчни облекчения
29.07 | 16:45
Най-четени
-
Промяна в организацията на движение по магистралите „Струма“, „Тракия“ и „Хемус“
От 29 юли до 31 юли в интервала от 8 ч. до 16 ч. почистване на банкети ще се извършва и в...
29.07 | 10:30
-
Бойко Борисов: Нямам неизпълнено обещание, пътя до селото е готов!
Планове за нови проекти
29.07 | 13:30