За част от софиянци: Не стига, че без топла, а сега и без вода 22.08 | 16:33
Чешмите в част от 9 квартала ще пресъхнат между 9:00 и 21:00 ч. утре

Част от софиянци, които от днес до четвъртък са без топла вода заради ремонти и рехабилитация на съоръженията на "Булгартрансгаз" и "Топлофикация София", утре ще бъдат и изобщо без вода. Причината е в ремонт по мрежата на Софийска вода. От компанията предупредиха, че на 23 август (сряда), във връзка с подмяна на спирателни кранове нa стратегически водопровод, се налага спиране на водоподаването от 9:00 до 21:00 часа на част от клиентите в столицата.
Дейностите ще засегнат хората в част от южните и западните квартали. По-конкретно това се отнася за жителите жк "Бъкстон", кв. "Княжево", кв. "Овча купел", кв. "Горна баня", кв. "Красна поляна", жк "Люлин" 4, жк "Люлин" 5, жк "Люлин" 3, кв. "Филиповци". При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа "Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване.
От "Софийска вода" уточняват, че спирането няма да засегне целите квартали, а само определени части от тях. По-точна информация където точно няма да има вода, може да се намери на сайта на дружеството http://www.sofiyskavoda.bg или на телефон 0800 121 21.
Водещи
-
Зрелищна акция на ГДБОП в столичен квартал, трима са задържани
Операцията е по линия наркотици
15.04 | 13:19
-
Слави Трифонов иска въвеждане на дрегери във всички автобуси и таксита
Ако водачът е пил, компютърът блокира автомобила и водачът въобще не може да запали.
15.04 | 12:59
-
Ако на етикета на козунака пише, че е замесен с яйчен прах - това е ясен индикатор за компромис в качеството
Как да разпознаем качествения козунак?
15.04 | 12:30
Най-четени
-
ДПС-ДПС решава дали да продължи подкрепата си за правителството на премиера Росен Желязков
В събота Ахмед Доган се завърна в резиденцията си в Бояна известна също така като „Боянските...
15.04 | 09:30
-
Шишков: Липсват 1000 км магистрали
Защо не се правят основни ремонти на опасните отсечки. На магистралата до морето отново всичко...
15.04 | 10:16
-
Цените на имотите скочиха с над 160% за девет години
Стара Загора се нарежда на пето място със 115% поскъпване, като при този град се наблюдава...
15.04 | 10:45