Капитанът на самолета на Василев: Не са изнасяни никакви пари 13.07 | 10:40
Стефан Стефанов коментира допусканията за изнесените суми

Цветан Василев не е изнасял никакви пари от страната. Това заяви капитанът на самолета му Стефан Стефанов в ефира на Нова телевизия.
"Мога да кажа, че като капитан с този самолет не са превозвани абсолютно никакви пари”, категоричен бе той и показа документи, които сочат, че от 16 до 22 юни е бил във Виена със самолета на Василев.
По думите му никой друг не е летял като капитан с този самолет, освен него. "Последно бяхме с него във Виена и се прибрах сам”, обясни Стефан Стефанов.
Той обясни, че не може с лека ръка да се обвинява Летище София, че може да пропусне някаква сума пари. Относно уволнението на директора на ВИП-терминала на софийския аеропорт Стефанов коментира, че той е професионалист и през него не могат да минат никакви пари.
Припомняме, че шефът на ВИП-а на летището бе уволнен вчера като директорът на аерогарата Христо Щеринов отрече появилите се допускания, че до освобождаването се стигнало заради твърденията, че през терминала били изнесени пари на Корпоративна търговска банка.
Водещи
-
Жълт код за жеги в цялата страна за понеделник – 21 юли
От вторник ще става още по-горещо
20.07 | 18:01
-
Три тира и лек автомобил се удариха между Видин и Монтана
Инцидентът блокира движението по Е-79 при разклона за Винище
20.07 | 18:00
-
Жена е пострадала тежко над хижа "Яворов" в Пирин
20.07 | 17:20
Най-четени
-
Манолова: България е единствената държава, която не е приела нито една мярка срещу спекулата
Властта трябва да приеме такова законодателство, ако иска малко по-безболезнено влизане в...
20.07 | 13:00
-
Мирчев: В КПК има списък с 88 кмета на ПП-ДБ, които са готови за бой
По думите му Делян Пеевски държи ГЕРБ, но не всички там са разбрали, че съдбата на Бойко...
20.07 | 11:20
-
Петкова за заловения рекорден кокаин: България успешно пази границите на ЕС
Участниците в контрабандата са ползвали дипломатическо прикритие за извършване на...
20.07 | 11:00