Найденов похапна мезета 07.11 | 17:30
Министърът успокои, че и гражданите могат да опитат, стига да посетят международното изложение в Интер Експо Център
Въпреки кризата и песимизма всяка година географията и мащабът на изложението, свързано с хранително-вкусовата индустрия, се разширява.
Над 500 изложители от хранително-вкусовата индустрия ще имат възможността да представят най-добрите и оригинални храни, напитки, опаковки, машини и технологии от цял свят.
Това съобщи министърът на земеделието и храните Мирослав Найденов на откриването на Международни специализирани изложения в Интер Експо Център в София.
С 35 процента повече са изложителите тази година, като участие вземат и международни компании от 33 страни, отбеляза той.
Найденов посочи, че в дните на изложението гражданите на София ще могат да се насладят и да опитат изложените продукти. Министърът на земеделието и храните Мирослав Найденов призова всички присъстващи да почетат с едноминутно мълчание паметта на патриарх Максим.
Водещи
-
Гълъб Донев каза какво предвижда Бюджет 2026 (ВИДЕО)
Финансовият министър) подчерта, че в момента бюджетният дефицит е прекомерен и изисква...
24.06 | 17:15
-
Волейболистите биха Италия в повторение на финала от СП
Най-резултатен за България беше Александър Николов с 19 точки
24.06 | 17:45
-
В Букурещ приеха закон за обединението на Румъния и Молдова
Президентите на двете държави имат различни мнения по въпроса
24.06 | 17:30
-
На 3 юли приключват ремонтите на магистрала "Тракия" край Стара Загора
Поради затварянето на входа към Стара Загора транзитният трафик се пренасочва при пътния възел...
24.06 | 17:00
Най-четени
-
Полицаите получават двойно по-високи пенсии
Как държавата финансира високите доходи в сигурността
24.06 | 09:45
-
"Биг Брадър" в София: Суперкамери ще следят за десетки нарушения на пътя
Какво представляват новите устройства?
24.06 | 11:00
-
Делян Добрев официално е вън от политиката и парламента
От своя страна Бойко Борисов подчерта, че партията не се разделя с Добрев, а става дума за...
24.06 | 11:15
-
Румен Радев: Американските самолети ще напуснат до края на месеца
Американските военни самолети на летището в София
24.06 | 12:00