Нов завод край Плевен търси 200 работници 28.10 | 14:49
Бъдещият им работодател е чуждестранен инвеститор

Нов завод край Плевен набира над 200 служители, информира "Монитор". Бъдещият им работодател е чуждестранен инвеститор, основен доставчик на производител в Европа.
Новината разпространиха от местната община. Производствената база трябва да бъде построена до септември 2019 г. Тя е разположена в Източна индустриална зона на Плевен и ще е с разгърната застроена площ от 30 000 кв. Ще се състои от четири корпуса, всеки с приблизителна площ от 5000 кв. м, първият от които вече е завършен.
Началото на производствения процес е планирано да започне още през ноември т.г. като се предвижда до края на годината екипът да наброява над 200 служители.
В момента се търсят мотивирани хора за пет отдела: управление на качеството; производствен инженеринг; логистика; счетоводство и IT специалисти; производство. Владеенето на английски и/или немски език е предимство. Община Плевен посочва възможности за търсещите нова работа на своя сайт.
Водещи
-
Асен Василев: Върви натиск кметове и общинари на ПП да сменят боята
Ще настъпят мотиката, ако предизвикат предсрочни избори във Варна, предупреди председателят на...
19.07 | 18:00
-
НОИ секна далаверите на нашенците , точили системата с "френска безработица"
Хората, които ги получават, са намалели от 28 000 на 18 000
19.07 | 17:20
-
Най-добрите бг ученици по математика - с 6 медала от Международна олимпиада по математика
Те спечелиха 3 сребърни и 3 бронзови медала
19.07 | 17:00
Най-четени
-
Велизар Енчев: Участието на германския посланик в протеста срещу съдебния произвол у нас е двусмислен акт
Посланието на Ирене Планк към България не е послание от Берлин, а от Брюксел, смята той
19.07 | 11:00
-
Коя е Велислава Делчева – новият омбудсман на България
Тя бе избрана в петък от депутатите
19.07 | 10:20
-
Мара Отварачката вече е г-жа Петкова (СНИМКИ)
Миньончето на поп фолка мина под венчило за четвърти път
19.07 | 13:40
-
Изненада! Черната пантера от Шумен забелязана и във Варна
"Шуменското плато" остава отворено
19.07 | 10:40