Растат продажбите на имоти на зелено в южните райони на София 19.09 | 12:39
Международно жури оценява участниците в LUXURY Property AWARDS 2018
Луксозните имоти в София се продават още на зелено, отбелязва международното жури на Осмото издание на престижните награди LUXURY Property AWARDS 2018. Наградите ще бъдат връчени 10 октомври 2018 г. в балната зала на хотел Premier BW – София.
В категория за Най-добър луксозен идеен проект партньорите на Строителните Оскари номинираха един от новите комплекси в южна София - Mountain View Park. Строежът на новата луксозна жилищна сграда в квартал "Витоша" ще стартира през октомври т.г., но продажбите вече започнаха при огромен интерес. Проектирана с концепцията за зелено градско жилище в тих район, далеч от шума и замърсената градска среда. Обектът ще бъде на три етажа и ще се състои от 4 корпуса с площ от 10 000 кв. м. с общо 117 апартамента - от тях 77 двустайни, 34 тристайни и 6 четиристайни апартамента, както и 49 места за открито паркиране, 79 подземни паркоместа и гаражи. От сградата ще се открива прекрасна гледка към Витоша. Проектът отговаря напълно на всички норми и изисквания, ще се изпълнява от строителна компания с дългогодишен опит в строителството, качество без компромис, коректност към клиенти и партньори, иновативни решения. Тази ексклузивна жилищна сграда е изгодна инвестиция, защото цените в района растат. Качествените материали, използвани в изграждането- гарантират дълголетие на строежа. Обектът ще бъде изграден в стил на съвременен Неоренесанс от висококачествени материали и дизайнерско изпълнение в полите на Витоша.
Чуждестранни експерти ще оценяват и тази година кандидатите за Стротелните Оскари. Председател на журито е мистър Клифърд Джон Портлок – един от водещите строителни индустриалци в Англия. Конкурсът, организиран за осма поредна година от агенция за публични комуникации VIP Communication PR, ще отличи строителството от високия клас, което доказа, че е на европейско и световно ниво. Ще бъдат връчени призове в следните категории: Цялостен принос в луксозното строителство и архитектура, Луксозно жилищно строителство, Луксозно обществено строителство, Луксозен морски, планински и градски комплекс, Идеен проект, Пространствен дизайн за интериор и екстериор, Мебелен дизайн, Реновирано Строителство, Локация на годината и други. Две нови категории са включени в номинациите – награди за брокери и агенции на недвижими имоти, както персонални призове за архитекти, строители и инвеститори. Малки и големи общини ще бъдат отличени за техните благоустройствени проекти.
Събитието ще популяризира и инициативата на PR-агенция ВИП Комюникейшън за подпомагане на социално слаби отличници, които искат да останат да учат и да работят в България. Под патронажа на Ротари Клуб Самоков и ERP България. Партньори на Строителните Оскари са Камарата на архитектите в България, Българска предприемаческа камара, Националната строителна федерация и Международната академия на архитектуратата.
Водещи
-
Дарете събраните си стотинки в помощ на бездомни животни в Бургас
Приютът ANIMAL SOS-BURGAS провежда кампания „Стотинки за живот“
18.01 | 17:17
-
Синдикат предлага по-дълга междусрочна ваканция заради грипа
От КТ Подкрепа внасят предложение до дни
18.01 | 16:40
-
Срив в системата на МВР спря издаването на застраховката "Гражданска отговорност"
Сривът важи само при сключването на нови полици
18.01 | 16:20
Най-четени
-
Почина актьорът Иван Несторов
Поклонението е на 21 януари, сряда, от 12:30 ч. в столичния храм „Свети Седмочисленици"
18.01 | 10:20
-
Експерт: Прибързаните промени могат да доведат до хаос в целия изборен процес
"Да се въведе забрана необучени членове на секционни комисии да участват в изборния ден",...
18.01 | 13:00
-
След 25 г. преговори: ЕС подписа търговско споразумение с Меркосур
Ако бъде напълно приложено, споразумението ще създаде една от най-големите зони за свободна...
18.01 | 13:20
-
Двудневна работна седмица в близките 10 г. прогнозира Бил Гейтс
Споед съоснователя на Microsoft хората вече няма да са необходими „за повечето задачи“ и ще...
18.01 | 13:40