Блокираха АМ "Люлин" 24.02 | 12:14
Протестиращите роми се оплакаха от високи сметки за ток
Ромският столичен квартал "Факултета" се включи в протестите срещу ЕРП-тата.
Недоволните блокираха железопътната линия, по която минават влаковете за Гърция.
За всичко са виновни монополите. Даваме им два месеца срок на ЧЕЗ и другите – да свалят електромерите долу, скандират те.
Пътят за АМ "Люлин" е блокиран от протестиращи, които се оплакват от високите сметки за ток. Един от протестиращите се оплака, че има сметка за ток над 600 лв.
Два флага бяга издигнати от недоволните роми – този на столицата "Расте, но не старее” и знамето на ЕС. И те като всички българи в цялата страна, се включиха в националния протест.
Водещи
-
КЗК разреши придобиването на акциите на ПФК Левски
24.06 | 14:45
-
Две жени загинаха в катастрофа на пътя Айтос-Карнобат
24.06 | 14:30
-
Задържаният за тройното убийство в Угърчин е познавал много добре жертвите
Заподозреният е излязъл от затвора на 12 юни 2026 г., уточни окръжният прокурор на Ловеч
24.06 | 14:20
-
Шишков в НС: Всички в държавата са били замесени с ОПГ-то в Баба Алино
Регионалният министър намекна, че "местната" и "национална олигархия" са покровителствали...
24.06 | 14:10
Най-четени
-
Полицаите получават двойно по-високи пенсии
Как държавата финансира високите доходи в сигурността
24.06 | 09:45
-
"Биг Брадър" в София: Суперкамери ще следят за десетки нарушения на пътя
Какво представляват новите устройства?
24.06 | 11:00
-
Делян Добрев официално е вън от политиката и парламента
От своя страна Бойко Борисов подчерта, че партията не се разделя с Добрев, а става дума за...
24.06 | 11:15