Борисов остава в болницата 20.04 | 18:27
От думите му стана ясно, че няма да се яви в Народното събрание
Премиерът в оставка Бойко Борисов, който беше опериран по спешност в понеделник, след като получи травма при игра на футбол, съобщи, че утре трябва да бъде изписан от болницата.
От думите му стана ясно, че няма да се яви в Народното събрание, за да бъде изслушан по Плана за възтановяване. На критиките на политическите си опоненти, че го е страх да отиде в парламента, той отговори така:
"Просто от истерични жени, от такива злобни жени, а те всичките се събраха там - и Таня, и Капон, и Мая, и Корнелия, и още има един-двама мъже като тях - истерични, не принася нищо на държавата. Ако нещо щеше да допринесе - да отида, но те искат да викат и да направят патаклама в парламента. Защото те не искат да четат. Планът е представен, планът е разработен, планът е депозиран, планът има човеци, които веднага са готови да им го обяснят".
Водещи
-
Безплатна медицинска помощ на плажа? Имате право, но с условие
По думите ѝ този ценоразпис трябва да бъде обявен и на страницата на Министерството на...
22.06 | 14:30
-
България е първа в ЕС по поскъпване на горивата през май
Цените на горивата и смазочните материали у нас са се ускорили през май, след като през април...
22.06 | 14:15
-
Днес ще е най-горещият ден тази седмица, предупреждават синоптиците
Страната ни се намира в периферията на горещата вълна в Европа.
22.06 | 13:30
Най-четени
-
МВР купува климатици с парите за безопасност на пътя
Сметната палата разкри тежки административни пропуски във вътрешното министерство
22.06 | 09:59
-
Срам за София: Под 20% от спирките в центъра пазят от дъжд и слънце
Това обаче са само няколко от стотиците подобни обекти на територията на цяла София.
22.06 | 11:30
-
Спасителите по Черноморието получават между 1300 и 1500 евро за сезонна работа
Според експерта по водно спасяване Иван Георгиев няма основания за притеснение относно...
22.06 | 09:30