Бургазлии отново протестират 26.03 | 20:47
Този път не са доволни от общинската сесия
Около 20 бургазлии се събраха на пореден протест на площад "Тройката" в крайморския град, съобщава агенция "Фокус".
Гражданите обсъждат това, което са чули и видели днес по време на общинската сесия.
По думите на Иван Киров от Инициативния комитет сесията била голяма детска градина. Според него всеки в Общинския съвет всеки плюе всеки, а това прави самия съвет абсолютно неработещ.
Киров е категоричен, че по време на сесията исканията на гражданите не са били разгледани изобщо. От своя страна, протестиращите обявиха, че обмислят да сменят мястото на събиранията пред общината.
Водещи
-
Гълъб Донев: В бюджета залагаме реализъм и честност - нещата такива каквито са
Критикуват го, защото не им изнася, че излязоха наяве техните грешки, смята той
25.06 | 21:00
-
Любомир Каримански за финансовата рамка за 2026-а: Закъснелият бюджет
Той сравни бюджета със стара дамаджана, която – ако дръпнете една нишка от един данък, всичко...
25.06 | 20:45
-
Обиск и арести в кметството на р-н "Приморски" - Варна заради Баба Алино (ВИДЕО)
Полицейската прверка е заради издаваните фалшиви удостоверия за търпимост на сградите
25.06 | 18:15
Най-четени
-
КЗК погна летище „Васил Левски“ - София за прекомерно високи цени на храни и напитки на Терминали 1 и 2
В тази връзка Комисията ще извърши задълбочен анализ на пазарната структура, условията за...
25.06 | 12:15
-
Демерджиев: При катастрофата на магистрала „Тракия“ има смущаващи обстоятелства
„Към момента няма активни действия. Създаде се координация, работим по стратегия, използвайки...
25.06 | 11:30
-
DARA ще участва в кампания на Министерството на туризма за представяне на България пред света
Предвижда се да бъдат заснети клипове и рекламни материали с известни българи, които могат да...
25.06 | 15:20
-
"Майчинството не е милостиня": Майките спират да мълчат "пред фалшивите обещания" и излизат на протест на 1 юли
Основните искания на майките включват:
25.06 | 10:45