(ВИДЕО) Брутален обир на заложна къща с насилие и екшън в Бургас 29.07 | 09:34
Кражбата вероятно е щяла да продължи още, но в заложната къща влиза клиент – жена, която силно шокира крадците
Изключително брутален обир и терор над служителка и клиент на заложна къща в Бургас потресе морския град, а и не само. Местният сайт Флагман публикува кадрите от престъплението. Видеото показва бруталния подход на крадците. Те крият частично лицата си със шапки и очила, влизат в обекта и започват да оглеждат внимателно най-цените вещи.
Привикват служителката на заложната къща при себе си, уж да купуват златен синджир. Единият от обирджиите минава зад гърба й, хваща я за гушата, започва да я души, запушва й устата, момичето през цялото време се бори, но се намесва и другият крадец. Двамата бандюги я събарят на земята и завързват ръцете и краката със свински опашки.
Докато единият я притиска и държи устата й затворена, другият тараши наред витрините. Задига злато за над 20 хил.лева.
Кражбата вероятно е щяла да продължи още, но в заложната къща влиза клиент – жена, която силно шокира крадците. Дамата става неволен очевидец на бруталния обир. Като в екшън филм я заплашват да мълчи, карат я да седне на земята и се опитват да излязат, но вратата блокира и те се паникьосват. Освобождават момичето и я карат да отключи, след което изчезват.
Кадрите са изключително високо качество и разкриват детайли от лицата им, гласовете се чуват отлично, дори се забелязват видими белези. Ако ги познавате – сигнализирайте, за да се задържат бруталните крадци.
Водещи
-
Испанската EFE: България, една от най-бедните и корумпирани страни в ЕС, отново потегля на избори
От агенцията отбелязват, че партията „Алианс за права и свободи“ е върнала днес на президента...
16.01 | 12:15
-
Омбудсманът поиска проверки на честите аварии с парното в София и компенсации за хората
Делчева обръща внимание, че същите тези потребители са били засегнати от аналогично аварийно...
16.01 | 14:00
-
Омбудсманът поиска проверки на честите аварии с парното в София и компенсации за хората
„Според публично известна информация много продължителен теч от топлопреносната мрежа на...
16.01 | 13:59
-
Как НЗОК плаща за здравето ни?
НЗОК заплаща средствата за здраве на всеки здравноосигурен както в извънболничната, така и в...
16.01 | 13:45
Най-четени
-
10-годишният Симеон спечели приза "Читател на годината", балансирайки между традиционните романи и интерактивните технологии
Внос на навици от Англия
16.01 | 11:15
-
Протест за ефективни присъди преди делото срещу Габриела и Красимир
От 10 часа пред сградата на съда в София ще се проведе и протест с настояване за "максимално...
16.01 | 09:45
-
Пожар в столичния квартал „Свобода“ взе три жертви
Огънят е избухнал към 3:00 ч. в петък сутринта
16.01 | 11:01
-
Третият мандат: АПС ще помогнат на Радев с "графика" за изборите?
Според експертите АПС ще помогнат на Радев с "графика" за изборите, като задържат мандата.
16.01 | 09:30