„Ставам вече порно звезда”: Изнудват бивш министър с клип с нецензурно съдържание 13.05 | 10:30
Близките ми много се изненадаха, че толкова ми се е повишил сексуалният потенциал на тази възраст, пошегува се Личев, който още вчера публикува пост във Фейсбук за акцията на измамниците.

Бившият служебен министър Асен Личев проговори тази сутрин пред Нова телевизия за случката, в която го изнудват в интернет със заплахата, че ще пуснат порно с него, ако не плати определена сума пари.
Близките ми много се изненадаха, че толкова ми се е повишил сексуалният потенциал на тази възраст, пошегува се Личев, който още вчера публикува пост във Фейсбук за акцията на измамниците.
Той обясни, че е съобщил за полученото съобщение, което е спам, за да предизвика отзвук. Някои му пишели, че е "много прост". "Направих го без да търся публична изява. Получи се дискусия за киберсигурността, което не е лошо", каза Личев.
Той разказа, че и преди са се опитвали да го измамят. "Преди десет години ми се обади един и каза, че синът ми е катастрофирал в Италия. И трябва да изпратя 30 хил. евро, а аз нямам син. Обадих се веднага в 6-о РУ, но ми казаха, че не могат да разследват, трябвало да е на момента", обясни Личев.
"Поисках да повдигна дискусията. Представете си, че наистина се получи едно писмо от хора, които заемат определени позиции. Например прокурор, който разследва хеликоптер, от който са застреляни диви кози в Централен Балкан. Или шефът на "Банков надзор", управителят или собственикът на КТБ, и им кажат, ако не фалират банката, получават порно филми", даде пример от миналото Асен Личев.
Водещи
-
Военният министър посочи какъв бюджет е нужен за модернизация на въоръжените ни сили
По думите му все повече народите се убеждават, че мирът и сигурността на държавите не са...
05.05 | 18:00
-
В навечерието на Гергьовден на много места агнешкото месо в търговските вериги е изкупено
"Може би в последните месеци или година през известен период от време се вдигат цените"
05.05 | 17:40
-
Няма да имаме задължителен час по религия, ще е задължително избираем час
Това заяви пред журналисти в Пазарджик министърът на образованието Красимир Вълчев
05.05 | 17:20
-
Акушерките са добрите орисници на новия живот
Отново отбелязваме Международния ден на акушерката и засвидетелстваме уважение и благодарност
05.05 | 16:59
Най-четени
-
10371 българи, които се осигуряват задължително за втора пенсия, са се отказали от нея
НАП води електронен регистър на тези хора, както и на възобновилите участието си в УПФ.
05.05 | 10:45
-
"Възраждане" внася трето предложение за референдум за лева
След дискусията ще последват протести като форма на натиск срещу правителството, обяви...
05.05 | 10:15