Автобус "отнесе" тролей в София 26.01 | 15:30

Катастрофата станала в района на 4-и километър

От iNews.bg

Зимната обстановка вече не е толкова тежка, но катастрофите продължават. Поредната е между автобус и тролей на столичния Градски транспорт. Инцидентът станал в района на 4-и километър към 14:00 този следобед.

За щастие, при удара няма пострадали хора. Не е създаден и проблем за преминаването във въпросния участък, така че движението е нормално, съобщиха от Центъра за градска мобилност. Нанесени са минимални материални щети.

Тролеят се движел по линия номер 5. Автобусът пък бил по линия номер 1.

Водещи

Най-четени