Адвокатът на Божков каза дали е бил екстрадиран от Дубай 29.08 | 19:40
Разпитът в прокуратурата на бизнесмена Васил Божков продължава и утре. Днес той продължи повече от четири часа.
Разпитът в прокуратурата на бизнесмена Васил Божков продължава и утре. Днес той продължи повече от четири часа.
Адвокатът му Георги Гатев каза след разпита днес, че има и някои нови детайли. Той добави, че е подписал декларация и няма право да ги коментира.
Гатев категорично заяви, че Божков се е върнал по собствено желание, не е нито екстрадиран, нито експулсиран. "Ако е бил екстрадиран, то има различен начин на работа. Изпраща се съдебна охрана, взимат го и т.н. А той се е прибрал сам”, уточни адвокатът, цитиран от бТВ.
Гатев показа и документи на арабски език, за да потвърди думите си. Той коментира и това защо Божков се е върнал у нас. "Той разчиташе, че може би има промяна в съдебната система, правосъдието и т.н.”, добави адвокатът.
Водещи
-
„Виена Шьонбрун Оркестра“ с трети концерт в София
Австрийските музиканти пристигат с нов празничен репертоар и специална програма, вдъхновена от...
20.11 | 19:15
Най-четени
-
ГЕРБ предлага коледните добавки за пенсионерите, които са под прага на бедност, да бъдат 120 лв
. Това съобщи в кулоарите на парламента лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов.
20.11 | 10:45
-
Служители в администрациите протестират в цялата страна, настояват за ръст на заплатите с 20%
Ирина Ангелова допълва, че ниските доходи ги принуждават постоянно да се лишават и да търсят...
20.11 | 11:45
-
Рецепционисти вече получават до 3000 лева, а хотелските мениджъри – до 120 000 евро годишно
Особено внимание той отделя на нарастващите заплати в бранша, които според него стоят в...
20.11 | 12:45
-
Колко дълго издържат яйцата в хладилника?
По-специално експертът по храните Закари Картрайт обясни колко дълго всъщност издържат яйцата...
20.11 | 11:59