Ампутираха част от ръката пострадалия в Анево американец 07.06 | 09:56
Състоянието на мъжа е критично

Състоянието на американския гражданин, който пострада най-тежко при взрива в Анево, остава критично, информира агенция "Фокус".
Ампутирана е част от дясната ръка на 38-годишния мъж. Той е бил опериран от екип от ортопеди заради множество травми по ръцете и краката. Претърпял и оперативна намеса от хирурзи и неврохирурзи заради двустранен пневмоторакст и открита проникваща фрактура в челната област.
Има много рани по тялото, които са обработени и лекарите полагат всички усилия, но състоянието му остава много тежко. Вторият пострадал, който е роден в Канада е на 46 години и е в добро общо състояние, опериран е от ортопедичен екип.
Двамата български граждани също са в добро общо състояние. Единият мъж на 29 години е с рани по ръцете и гърдите, които са обработени в Хирургична клиника. Вторият младеж на 25 години е с множество рани по краката. Опериран е от екип на Съдова хирургия, заради прекъсната артерия на единия крак. Той е настанен в Клиниката по анестезиология и интензивно лечение.
Водещи
-
Димо Алексиев влиза в затвора за година и половина
Ще си вземе шофьорската книжка малко след излизане от пандиза
30.07 | 21:00
-
Тол камерите заснеха кола със средна скорост 202 км/ч на АМ „Тракия”
Друга летя със 181 км/ч по „Европа”
30.07 | 20:13
Най-четени
-
Десислава Иванчева и нейната заместничка Биляна Петрова дадоха първо интервю след освобождаването си от затвора
Заплахи и притискания
30.07 | 10:59
-
Възпяха Десислава Иванчева в стихове
Тя е героиня във вдъхновената от Радой Ралин и Алеко книга "През Банкя до Харвард и назад" на...
30.07 | 15:00
-
Тази седмица влизат в сила ключови промени за движението по пътищата и за наказателната отговорност на шофьорите
Критики към новите мерки
30.07 | 09:59
-
Костадин Костадинов във връзка с пожарите: Нямаме никакъв прогрес
Той обвини българската държава в съзнателен саботаж на борбата с пожарите. "Постоянно в нашата...
30.07 | 10:45