Ангелов: Синът на президента наистина е бил на шумното парти в хостела в София 08.02 | 15:25
Здравният министър отказа да даде повече подробности, тъй като това са неща от компетенцията на МВР
![Ангелов: Синът на президента наистина е бил на шумното парти в хостела в София](http://inews.bg/pictures/2274855_1004.jpg)
Здравният министър потвърди, че синът на президента Румен Радев е сред тийнейджърите, които бяха хванати на шумно парти в хостел в центъра на София, предаде Нова ТВ.
През уикенда имаше засилени проверки в заведения за спазването на ограниченията и мерките заради ковида. Полицията и Столичната здравна инспекция са направили 16 проверки на обекти, които работят против правилата през почивните дни. Съставени са 2 акта. При част от проверките се е наложило да се намеси и полиция. Една от тях е била по сигнал на граждани за струпване на хора и хвърляне на предмети от хостел на булевард "Христо Ботев". На място били установени 14 души, 11 от които непълнолетни. Здравният министър потвърди, че синът на президента Румен Радев е бил сред присъстващите.
"Повече не мога да ви кажа, имате свръх очаквания от министъра на здравеопазването, все пак ние не провеждаме разследване, това е в компетенциите на МВР”, заяви министър Ангелов.
Той обясни, че има информация за всички нередни случаи. "Във всички тези места, където са открити нередности по спазването на противоепидемичните мерки, са съставени необходимите административни документи от органите на РЗИ”, каза Ангелов.
Водещи
-
Биляна Дудова ще се изправи срещу рускинята Амина Танделова в битка за сребърния медал
Българската националка и състезателка на СКБ „Юнак – Локомотив“ – Русе записа две победи от...
07.02 | 17:40
-
„БСП – Обединена левица“ подкрепя бойкота на супермаркетите
На 13 февруари в магазините не трябва да има купувачи, за да покажем, че няма да търпим повече...
07.02 | 17:20
-
Кабинетът "Желязков" замрази военното споразумение с Украйна
Това стана ясно по време на блицконтрола в Народното събрание днес
07.02 | 16:45
Най-четени
-
МВР започва масирани проверки по пътищата
Министерството на вътрешните работи започва масирани полицейски операции по цялата...
07.02 | 10:30
-
Проф. Ангелов за вейповете: Битката ще е голяма, но няма да отстъпим и крачка назад
По думите му контролът ще се осъществява от подчинените на МВР органи.
07.02 | 12:30
-
Томислав Дончев: Очаквам по второ плащане да получим нула финансиране
България е усвоила едва 11% от евросредствата по ПВУ
07.02 | 11:15