Бареков организира протест пред централата на „Да, България“ 19.08 | 18:15
Защо партията разцепва протеста срещу Борисов, е един от въпросите му

Утре, 20.08.2020 /четвъртък/, от 11:00 часа ще се проведе протест пред централата на ПП "Да, България" на адрес: бул. Драган Цанков 12-16. Организатор на мероприятието е бившият евродепутат Николай Бареков.
В профила си във социалната мрежа Фейсбук той публикува и въпросите, които ще бъдат зададени на "бъдещия премиер Христо Иванов и на които той не отговаря, а продължава да се крие като мишка”:
1. Защо яхнахте, разцепихте и маргинализирахте с шепата си платени лумпени протеста срещу Борисов?
2. Защо говорите само за Ахмед Доган, а пропускате неговия ортак в Задкулисието Иво Прокопиев, при положение, че Прокуратурата обяви Морските сараи и на двамата за еднакво незаконни - на Доган в Росенец и на Прокопиев в Буджака?
3. #КОЙ ви плаща заплатата и #КОЙ ви издържа партийката, при положение, че ползвате лъскав офис в супер луксозна сграда и то, без да притежавате държавна субсидия?
4. Вярно ли е, че дясната ръка на Борисов от кръга "Капитал” Румяна Бъчварова ви е водила при него в Банкя, за да му се обясните в любов и да се изтъргувате за негов вицепремиер и министър на правосъдието? Твърди го Борисов, а вие мълчите гузно! Прокопиев ли ви прати?
5. Защо мълчите като риба от Буджака, че последните 12 години вашият бос Прокопиев управлява заедно с Ахмед Доган и чрез подставените им министри (като вас, Трайков, Дянков, Каракачанов, Плевнелиев, Караниколов, Горанов, Бъчварова и т.н) задкулисно държавата зад фасадата на ГЕРБ и Борисов?
6. Каква сделка имате с Маджо? Колко пари ви дава?
7. Защо мълчите за прехвърлянето през 2001 година буквално за една нощ на банката на Славчо Христов (СИК) и Иван Костов в ръцете на приближени на Борисов? Има още и все по-неудобни за вас въпроси.
Водещи
-
Не са налагани национални санкционни мерки спрямо Русия от българска страна
Това посочва министърът на външните работи Георг Георгиев в писмен отговор до депутата от...
15.04 | 20:00
-
Променят движението по „Хемус” заради пътуванията по Великден
Тежкотоварните камиони, превозващи живи животни, опасни товари и бързоразвалящи се храни няма...
15.04 | 19:45
-
Търсят свидетели на катастрофата, при която загина Сияна
Продължава разследването на тежкия пътен инцидент
15.04 | 19:30
Най-четени
-
Недоволство в Перник заради концесия за добив на въглища
Срещу разработването на находището се обяви и кметът Станислав Владимиров
15.04 | 16:45
-
Футболният лукс в Европа: Къде живеят звездите? 3
15.04 | 08:30
-
ДПС-ДПС решава дали да продължи подкрепата си за правителството на премиера Росен Желязков
В събота Ахмед Доган се завърна в резиденцията си в Бояна известна също така като „Боянските...
15.04 | 09:30