Без ексцесии премина дербито 18.03 | 16:24
13 души са арестувани преди мача за наркотици и опасни предмети
Преди, по време и след футболната среща на отборите на "Левски" и ЦСКА не бяха допуснати нарушения на обществения ред в София. С оглед засилен контрол, ръководството на СДВР създаде необходимата организация и предприе превантивни действия.
В района на Националния стадион "Васил Левски" бяха изградени контролно-пропускателни пунктове. При извършените от служителите на СДВР проверки преди началото на мача, бяха задържани общо 13 души. Двама от тях са заловени с наркотици, други осем носели забранени предмети и вещи /пиротехника, нож и маска/, трима отказали да изпълнят полицейско разпореждане, държали се грубо и арогантно. На стадиона не са допуснати да влязат и 27 зрители във видимо нетрезво състояние.
Спрямо тримата, проявили грубо и арогантно поведение, ще бъде приложена разпоредбата по чл. 21 от Закона за опазване на обществения ред при спортни мероприятия.
Водещи
-
България предложи да достави мазут на Северна Македония
Проверка установи, че в страната ни има достатъчни количества
24.12 | 15:30
-
Как ще се движи градският транспорт в София по празниците
Променени разписания в предстоящите дни
24.12 | 15:15
-
НАП припомни как да избегнем двойно данъчно облагане, ако имаме доходи от чужбина
Влияние на Многостранната конвенция
24.12 | 14:30
-
Значителни разлики в броя на почивните дни в различните европейски държави
Еврото носи допълнителна почивка в България
24.12 | 14:15
Най-четени
-
Какво да присъства на трапезата на Бъдни вечер
Насладете се на коледната магия като разгледате тези чудни ястия:
24.12 | 10:16
-
Най-вкусните джинджифилови сладки
А за да останат меки, има един таен трик - резенче ябълка в кутията, в която ще ги съхранявате
24.12 | 11:59