Без жертви приключи драмата във Варна 22.03 | 16:32
Полицаи са извели мъжа, който се барикадира в дома си и заплаши, че ще се самоубие
Варненецът, който се барикадира в дома си и заплаши, че ще скочи през терасата, е бил изведен от дома си невредим. Драмата на варненската улица "Цани Гинчев" е приключила за щастие без жертва, съобщава регионалният сайт Petel.bg.
Самата операция e започнала, след като пожарникари са влезли в дома на мъжа, който се казва Валентин, през балкона. Той се е съгласил да ги пусне, след като е разговарял със свои приятели. С помощта на автовишка представители на Службата за пожарна безопасност и защита на населението са стигнали до дома на 30-годишния варненец.
Не е ясно по каква причина в дома му не е могло да се влезе през вратата. Една от версиите е, че буйстващият варненец е счупил ключа си в ключалката. Малко по-рано той е поискал да се увери, че пожарникарите са на място.
След намеса и на полицията мъжът сам е слязъл по стълбите. Лелята на Валентин, която първа е установила контакт с него, коментира, че нещо е пречупило младия мъж, но още не се знае какво точно. Тепърва мотивите на варненеца, който буйства от дни и заплаши, че ще се самоубие, ще бъдат изяснявани с психолог.
6 часа продължи драмата на варненската улица "Цани Гинчев".
Водещи
-
НА ЖИВО Протестът в София
18.12 | 18:28
-
ЕЦБ запази лихвените проценти без промяна
Централната банка повиши прогнозите си за икономическия растеж за тази и следващата година
18.12 | 18:00
-
ПП-ДБ внесе законопроект за 100% машинно гласуване
18.12 | 17:40
-
Сблъсъци между протестиращи и полицаи в центъра на Брюксел
Над 10 000 фермери от цяла Европа протестират днес в белгийската столица, сред тях има и...
18.12 | 17:20
Най-четени
-
България представя първите осем изтребителя F-16 Block 70
Преди дни в страната пристигнаха и последните два самолета от първата партида, с което...
18.12 | 10:45
-
"Или пари днес, или кръв утре" - ключова среща на ЕС за финансиране на Украйна със замразени руски активи
„Путин разчита на нашия провал. Не можем да си го позволим“, заяви Кая Калас
18.12 | 13:10
-
Официално приеха осемте F-16 в авиобаза "Граф Игнатиево"
18.12 | 13:28