Бой, клошари и още нещо... в европейската столица на културата 13.09 | 17:51
Клошар ритна дете на празника на Пловдив

Клошар изрита дете на Главната улица в Пловдив. Грозната проява на агресия помрачи празника на европейската столица на културата. Схватката започнала заради картонени столчета на Главната улица в града.
След разглобяването на дългата половин-километрова маса, направена за отпразнуване на победата на Пловдив в надпреварата за Европейска столица на културата 2019, десетки пловдивчани се изкушиха да си вземат от сглобяемите картонени столчета.
Повечето от хората вероятно искали да ги запазят за спомен от значимото събитие за града, още повече защото столчетата кокетно бяха облепени с емблемата и логото на кампанията за надпреварата "Пловдив заедно".
И докато деца и възрастни си взимаха картонени мебели се появиха и клошари, които започнаха са събират цели купчини. Едно от децата посегна към една от купчинките, но бе изритано от клошар на колело, който се закани да го бие, предаде агенция "Фокус". Намесил се и родителят. Благодарение на намесата на цивилен полицай не се стигна до по-голям бой.
Водещи
-
Румен Радев внася предложение в парламента за референдум за еврото
Държавният глава с обръщение към народа и Народното събрание
09.05 | 19:24
-
Как да премахнем пестицидите от плодовете и зеленчуците
Как да премахнем пестицидите от плодовете и зеленчуците
09.05 | 17:20
-
По случай Летния Никулден бяха раздадени безплатно 1300 порции рибена чорба и 250 порции испанска паеля
Днес Бургас отбелязва летния Никулден.
09.05 | 16:59
-
На парада на Червения площад в Москва по случай 80-годишнината от Деня на победата Русия показа бойни дронове
Сред дроновете, които бяха показани по време на парада по случай победата над нацистка...
09.05 | 16:40
Най-четени
-
Валентин Вацев: Европа и Русия се готвят за директен военен сблъсък
Вацев критикува остро българската политическа класа за "безхаберие" и "неразбиране на...
09.05 | 11:45
-
Борисов шеговито: Ще цитирам Тръмп, който каза, че иска да е папа, моето желание е да съм главен прокурор
Ето какво още каза Борисов
09.05 | 09:27
-
Демерджиев подчерта, че случаят "Магдалена" не е изолиран
Според него всички виждат какво се случва в МВР, а Даниел Митов "стои неадекватно" и очевидно...
09.05 | 12:59
-
МЕЧ: Взели сме решение да подкрепим вот на недоверие
Твърдо съм убеден, че темите трябва да са много актуални, да бъдат добре аргументирани,...
09.05 | 16:15