Борислава Борисова е новият зам.-кмет по хуманитарни дейности в Община Видин 20.02 | 19:15
Видин трябва да се раздели с имиджа си на град със затихващи функции

Кметът на Видин Герго Гергов представи своя нов заместник по хуманитарните дейности и социална политика в общината. Това е Борислава Борисова, съобщиха от общината.
Тя е родена на 19 април 1963 г. във Видин. Завършила е ПМГ "Екзарх Антим I”, а след това и Висшия педагогически институт в Шумен със специалност "математика”.
От 1981 до 1999 година Борисова работи като преподавател по математика във видински училища. От 1996 година започва да се занимава и със собствен бизнес.
От началото на тази година Борисова е директор на ОП "Пазари и паркинги” – Видин.
"Искам да благодаря на кмета на Община Видин - Герго Гергов за доверието, което ми възлага. Приемам новата си позиция с цялата отговорност, която изисква този важен ресор в общината. За мен много важен елемент за постигане на поставените цели са добрите взаимоотношения в екипа", коментира самата Борисова при представянето си.
Ще разчитам на хората, с които ежедневно ще работя, те също могат да разчитат на моята подкрепа за разрешаването на всеки проблем, коментира още тя.
Целта ни е да изведем Видин от незавидното място в класациите, като за това се надяваме и на раздвижване в сферите на туризма, културата, младежките и спортните дейности и привличане на европейски пари по нови проекти, смята новият зам.-кмет.
"Видин може и трябва да се раздели с имиджа си на град със затихващи функции и да заеме достойна позиция в картата на България",. Така определи своите намерения Борисова.
Водещи
-
БСП - ОЛ няма да подкрепи предложението на Радев за референдум за еврото
Това обявиха от левицата
10.05 | 17:40
-
Германия затегна граничния контрол
Засилени са проверките по границите с Люксембург и Белгия
10.05 | 17:20
-
Ицо Хазарта: Ние, българите, сме едно цяло
Евродепутатът коментира предложението на Радев за референдум за приемане на еврото
10.05 | 17:00
Най-четени
-
Бойко Борисов: Протегнатите ръце са по-силни от юмрука на Румен Радев (ВИДЕО)
НС по най-бързия начин трябва да отхвърли този референдум, подчерта лидерът на ГЕРБ
10.05 | 12:00
-
Доц. Цеков: Предложението на Радев за референдум за еврото е противоконституционно
Докторът по конституционно право обясни защо у нас не може да бъде проведен такъв референдум
10.05 | 11:00