Борисов: И Радев също е в предизборна кампания 07.03 | 17:45
След като обяви, че ще се кандидатира за нов мандат, значи е така, смята премиерът

Пътят до джамията в Ходжова махала на с. Враненци ще бъде асфалтиран, обяви председателят на ГЕРБ и премиер Бойко Борисов. "Ние години наред правим пътища и има какво да покажем в отговор на чуждите празни предизборни приказки. Сега и Радев е в предизборна кампания, след като обяви, че е кандидат за президент", изтъкна лидерът на ГЕРБ.
"Тази джамия не са я правили ДПС, правили сме я ние, с наш труд", изтъкнаха живеещи в Ходжова махала пред председателя на ГЕРБ и го попитаха: "Защо не докара някой от другите партии - да видят какво си направил, какво ще направиш в бъдеще. Докарай Корнелия, докарай Карадайъ, за да видят какво става с хората". Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов изтъкна колко е важно развитието на инфраструктурата за региона и напомни, че ГЕРБ няма неизпълнено обещание.
В рамките на посещението си в село Кръстава Борисов посочи, че продължава изграждането на пътища, детски градини и водоеми, за да са спокойни хората в региона и да живеят добре. Още в началото на мандата – през юли 2017 г., кабинетът отпусна 150 000 лева за изграждане и ремонт на улици в с. Кръстава, с. Биркова и с. Драгиново, а през декември 2018 г. – кабинетът осигури 250 000 лв. за ремонт на асфалтови настилки и подпорни стени в участъка с. Аврамово – с. Кръстава. Подкрепата на правителството за региона продължава и до днес.
Преди няколко месеца жителите на Кръстава поискаха съдействие от премиера Борисов за асфалтирането на 3-километровия път до Асанова махала. Днес участъкът вече е готов, функционира и осветлението по него, стана ясно още по време на посещението на лидера на ГЕРБ.
Водещи
-
Нетаняху: Войната в Газа не е приключила
До момента са върнати телата на едва девет от общо 28 мъртви заложници, които трябва да бъдат...
16.10 | 17:00
-
Изплащаните добавки към пенсиите към края на миналата година са 770 844 или със 144 повече в сравнение с края на 2023 г.
От общия брой на добавките с най-голям относителен дял са т. нар. „вдовишки добавки“ по чл. 84...
16.10 | 16:45
-
Софийският апелативен съд гледа мярката за неотклонение на Благомир Коцев
Това е шестият опит на кмета на Варна да излезе от ареста.
16.10 | 16:30
-
Алберт Попов стана „Почетен гражданин на София“
В момента той се готви за старта на новата кампания и за участието си на Олимпийските игри в...
16.10 | 16:15
Най-четени
-
bTV Media Group и Венета Райкова се разделят
Медията остава ангажирана с мисията да предлага актуално и развлекателно съдържание
16.10 | 11:15
-
Пеевски: Говорих с премиера. Каза, че до понеделник щели да решат какво ще правят
Предполагам, че Желязков изчаква Борисов. Всичко е в неговите ръце - той ще реши дали ще...
16.10 | 10:45
-
Денков: Очевидно управляващите не знаят какво да правят
Депутатът от ПП-ДБ изключи възможността формацията да участва в евентуално преформатиране на...
16.10 | 10:00