Борисов гневен: нападна Сидеров 21.05 | 12:03
Обвини го в манипулиране. "И така ще изберат правителството на БСП и ДПС"
След като стана ясно, че Михаил Миков става председател на НС, лидерът на Бойко Борисов излезе гневен от пленарната зала.
Той обвини председателя на "Атака" Волен Сидеров, че най-видно манипулира, защото не е регистрирал присъствието на партията на първото заседание на 42-рото НС.
Според Борисов Сидеров не се е регистрирал, за да е нисък кворумът и за да не може Борисов да спечели.
"Той си позволи 20 мин да говори какво ли не и най-безсрамно излъга хората, като подкрепи ДПС и БСП", заяви Борисов.
Бившият премиер предположи и че така ще изберат правителството на БСП и ДПС.
Според него е странно на първото заседание, след като положиш клетва като депутат, да не се регистрираш.
Водещи
-
4 от американските самолети напуснаха летище „Васил Левски“
Останалите машини се очаква да отпътуват поетапно, като процесът ще започне от понеделник
27.06 | 13:00
-
Нинова: Радев е в обувките на Борисов
„В тригодишната прогнозна рамка към бюджета се предвижда постоянно дългът да нараства през...
27.06 | 12:20
-
Българин е сред основните фигури в мащабно корупционно разследване в Румъния
То започва в хазартния сектор и впоследствие води до отделно дело срещу кмета на Букурещ...
27.06 | 12:00
Най-четени
-
При акция на МВР: Арестувани са началникът на ВиК - Несебър и заместникът му
Двамата държавни служители са били задържани с белязани пари
27.06 | 09:45
-
Професорка от Александровска болница обяви безсрочна гладна стачка
За това съобщиха от Синдикат "Защита"
27.06 | 11:00
-
След стрелба по кораб - САЩ нанесоха нови удари в Иран
27.06 | 10:00
-
Ето какво време ни очаква до 2 юли, според НИМХ
Днес ще е слънчево и горещо с максимални температури между 31° и 36°, в София - около 31°
27.06 | 09:00