Вдовицата на Емил Шарков: Нека моят герой бъде за пример 28.03 | 19:57
Тя не обвинява никого за смъртта на мъжа си

Съпругата на загиналия командос Емил Шарков, който бе застрелян в Лясковец, не обвинява никого за смъртта му. Тя обаче има специален привиз към мъжете в България.
"Много ми се иска моят герой да бъде пример за бъдещите мъже на България. Да обичат страната си, да не предават приятели, да помагат на по-слабия или просто да бъдат мъже на честта”. Това разказва съпругата на загиналия командос Емил Шарков, който беше застрелян в Лясковец, в откровено интервю, съобщава bTV.
Вдовицата на Шарков обаче не обвинява никого за смъртта на командоса. Тя се обръща и към всички, който са загубили близките си при изпълнение на служебния им дълг. Тя иска бащата на детето ѝ да бъде запомнен именно чрез нейните чувства в момента.
"Мисля, че дори да е знаел какво ще се случи, той пак би пожертвал себе си, за да защити трима ранени приятели. И учениците срещу които е подготвен цял арсенал. За да могат децата от Лясковец да ходят спокойно на училище, моето дете остана без баща”, казва Милена.
Съпругата на командоса е категорична, че мъжът и винаги е бил герой. "Роди се герой, герой които в очите на близките си винаги е бил такъв!"
Милена благодари на Господ, че е имала мъж, който е възпитал дъщеря им. И всеки път, треперейки, го е изпращала на акция безмълвна, защото, по нейните думи, той е работил това, за което винаги е мечтаел.
Водещи
-
След зелено училище: Над 30 деца са с хранително натравяне в хотел в Боровец
Те са от София и Пловдив
02.04 | 17:40
-
Опасно лечение зад граница: Разкриха схема за „зарибяване“ на пациенти в България
Той подчерта, че според действащите у нас закони, и конкретно Законът за здравето, лекари и...
02.04 | 17:20
-
Костадин Костадинов даде коментар пред медиите след дебатите в НС по внесения вот на недоврие
"Всеки един вот на недоверие представлява двоен стрес тест – както за правителството - дали...
02.04 | 17:00
Най-четени
-
Бащата на Сияна: Водачът на ТИР-а не слязъл да помогне, пил кафенце
Институциите бездействат въпреки сигналите
02.04 | 11:30
-
ПП-ДБ: Няма да участваме в този нелеп цирк в пленарна зала, не е сега моментът за оставка на кабинета
Представители на "Продължаваме Промяната - Демократична България" дадоха брифинг
02.04 | 10:58