Взрив пред Руската църква разтресе София 18.08 | 19:57
Няма данни за жертви, но има пострадали. По непотвърдена информация, става въпрос за експлозия в китайски ресторант наблизо

Взрив е избухнал в центъра на София на бул. "Цар Освободител" срещу Руската църква, като се съобщава за няколко пострадали в следствие на инцидента.
Движението в района е светкавично затворено, а в района на взрива са пристигнали линейки, пожарни коли и полиция. Предполага се, че става въпрос за взривени газови бутилки, като за момента няма данни за жертви или по-сериозни наранявания на хора.
По непотвърдена информация експлозията е станала в китайски ресторант, намиращ се срещу Руската църква. Очевидци съобщават, че от заведението са изведени пострадали хора.
Според последни данни на МВР, има четирима пострадали, но за щастие без жертви. Има поражения и по автомобилите, намиращи се в близост до взрива.
По въпросната сграда на китайския ресторант се забелязват сериозни поражения, подсказващи, че експлозията е дошла именно оттам.
Очаквайте подробности!
Водещи
-
Администрацията на Тръмп екстрадира стотици хиляди мигранти от 4 държави
Става дума за жители на Куба, Хаити, Никарагуа и Венецуела, които са влезли в САЩ по въздух,...
22.03 | 11:00
-
За 18 път: България се включва в инициативата "Часът на Земята"
В 20:30 часа милиони хора по цял свят ще изгасят за един час осветлението в домовете си, за да...
22.03 | 10:40
-
Георг Георгиев към лидера на МЕЧ: Такова говорене ражда след себе си бури
Не сте готов да ги посрещнете, каза той
22.03 | 10:00
Най-четени
-
Топъл и слънчев уикенд с пролетни температури
От 15°до 17°C в цялата страна, а в района на Сандански - до 18-19°C
22.03 | 09:00
-
Радостин Василев заплаши: Идва сръбският сценарий в България
Къщата на Борисов ще гори като тази на Цар Киро, Киселова е маймуна с бомба, каза още той
22.03 | 09:45