Всички затворници в Пловдив гласуваха 27.01 | 15:51

В затвора в града упражниха правото си на глас до 9,30 часа

От Ралица Стоянова

Избирателите в затвора в Пловдив гласуваха на 100% още в 9,30 часа.

Гласуваха всички 100 души в затвора, имащи право на глас, съобщи директорът на затвора Божил Иванов, цитиран от БТА.

Той уточни, че това са лица, чиито наказания все още не са влезли в сила.

Гласуването е започнало в 7,30 часа и е приключило към 9,30 часа, но по закон секционната комисия ще остане отворена до 19,00 часа, уточни директорът.

В следствения арест в града избирателният ден продължава.

Водещи

Най-четени