Гърците блокират три наши гранични пункта за денонощие 05.02 | 19:34
На ГКПП Кулата – Промахон не се пропускат товарни автомобили
Поради стачни действия на гръцка територия към 18 часа през ГКПП Кулата – Промахон не се пропускат товарни автомобили.
През днешния ден два пъти бяха пропускани камиони в двете посоки. Общо в България влязоха 762 товарни автомобила, 523 излязоха от страната. Леки коли и автобуси преминават през пункта, съобщиха от МВР.
ГКПП Илинден – Ексохи: Не се пропускат всички видове превозни средства. Леките коли ще бъдат пропускани след 22.30 часа. През граничните пунктове Маказа, Златоград, Ивайловград и Капитан Петко войвода трафикът засега е нормален.
По неофициална информация, получена от служители на гръцките гранични власти, е възможно от 12 часа на 6 февруари до 12 часа на 7 февруари да бъдат блокирани от гръцка страна пунктовете Кулата – Промахон, Илинден – Ексохи и Маказа.
Водещи
-
От 5 лева до 20 евро: Спекула и в цените на чадър и шезлонг на различните плажове у нас?
Къде колко струва?
04.06 | 18:00
-
Румен Радев: България и Гърция са здрава ос на стабилност и гарант за европейската перспектива на целия регион
Задълбочаването на сътрудничеството между България и Гърция в сферата на културата, науката и...
04.06 | 17:40
-
До три пъти по-скъпо: Вижте как родните зеленчуци се превръщат в лукс по магазините 2
Драстично поскъпване по Черноморието
04.06 | 17:20
-
Изчезнал на Еверест планински водач шерпа беше открит жив след седмица в неизвестност
Това сложи край на спасителна операция в момент, когато вече имаше опасения, че той може да не...
04.06 | 16:45
Най-четени
-
Български евродепутат с предложение за прикрепените капачки към бутилките
Общественото недоволство срещу европейската директива
04.06 | 14:15
-
Манипулация на НВО, за да не пада успехът на училището: На родители на "слаби" ученици им е предлагано да не пускат децата си на матура
Довод за премахването на НВО
04.06 | 11:15
-
ДБ предлага освобождаване на пенсионерите в МВР и край на партийните калинки в администрацията
Търговете за частните болници вече са внесени, посочи той.
04.06 | 12:45