Диана Найденова ще повози първо Бойко Борисов 30.08 | 12:21
Лидерът на ГЕРБ ще е първият гост на водещата

Диана Найденова ще повози първо Бойко Борисов. Найденова ще води рубриката "Карай направо", която от 6 септември ще бъде част от предаването "Събуди се", което се излъчва рано сутрин в уикендите. Водещата разкри подробности за проекта си в предаването днес.
Борисов ще отговаря на въпросите на водещата в нетипична обстановка и двамата трябва да "карат направо" с един микробус, който е превърнат в студио.
"Лидерите на четири водещи политически сили са се съгласили да гостуват на "Карай направо", каза Найденова и уточни, че тя ще кара микробуса и заедно с тях ще обикалят различни точки на страната и същевременно ще говорят за предстоящите избори и политическата обстановка в страната.
Водещата добави, че Бойко и неговите колеги веднага се съгласили да ѝ сътрудничат, а дори не знаели още в какъв проект ще участват. Снимките на първото предаване ще започнат Бойко още утре.
"Би трябвало да благодаря и на момчетата от НСО, които бяха изключително толерантни с нас", каза водещата. И увери, че колата е проверена от НСО, но не е бронирана.
"Убедена съм и то не по втория начин", каза Найденова по повод това дали е "телевизионната кола" е минала технически преглед.
"Колата е автоматик", обясни с усмивка водещата и призна, че от 12 г. има книжка, но не е много добър шофьор. Що се отнася до посоката на завоите и коя ѝ е любима, Найденова посочи, че ще кара направо.
"Най-важно на предстоящите избори е колко хора ще гласуват и колко ще го направят честно или ще си продадат гласа", обясни Диана Найденова.
Водещи
-
В София откриха 20-ата Световна среща на българските медии
Генералният директор на БТА Кирил Вълчев с тревога отбеляза, че българските мeдии в чужбина...
24.05 | 17:40
-
Страната посрещна тържествено Деня на българската азбука, просвета и култура и на славянската книжовност
24 май беше отбелязан с шествия и концерти в цяла България
24.05 | 18:00
Най-четени
-
Изненада! Фреди Меркюри има дъщеря, пазена в дълбока тайна
Сега тя е на 48 години и живее в Европа, където работи в областта на медицината и самата тя е...
24.05 | 12:00
-
Френски министър иска забрана на парите в брой
Жералд Дарманен твърди, че проследяването на цифровите плаащания е много по-лесно и това ще...
24.05 | 11:40