Дъжд от оставки в ПП 27.06 | 12:59
А идеите и принципите, които обединяваха хората по структурите в страната, сякаш останаха на заден план.
Дъжд от оставки в ПП, след като най-големият корупционен скандал у нас разтърси партията на Кирил Петков и членовете й в страната разбраха, че промяната е фалшива.
Общинският съветник от "Продължаваме промяната" в Бургас архитект Дилян Георгиев обяви, че напусна партията. Това той обяви с пост във фейсбук.
"Днес взех решение да напусна "Продължаваме Промяната”. Част от хората, с които стартирахме работата за по-добра България и каузата Бургас, вече не са сред редиците на партията.
А идеите и принципите, които обединяваха хората по структурите в страната, сякаш останаха на заден план.
Оставам общински съветник преди всичко на гражданите на Община Бургас, какъвто съм бил от встъпването си в длъжност.
Ще продължа работа си с останалите колеги - адвокат Христина Хаджиатанасова, д-р Мартин Кръстев и журналиста Красимир Калудов от коалицията.
Ще продължаваме да отстояваме едни и същи каузи в полза на бургазлии. Надявам се с напускането на партията да дам ясен сигнал, че неглижирането и омаловажаването на местните хора не може да бъде основа за успешна политика."
В същото време оставка хвърли и световният бронзов медалист за юноши по волейбол и многократен шампион, призьор и носител на Купата за България за мъже Стоян Самунев, който бе и активист на ПП и общински съветник в Пазарджик. Той остава независим.

Пред "Знаме" Самунев заяви:
"Не ми се влиза в подробности. Заявлението е входирано доста преди събитията от тази седмица. Всичко е чиста случайност. По правилник и ЗМСМА, заявлението се изчита ма следващото заседание".
Водещи
-
Обиск и арести в кметството на р-н "Приморски" - Варна заради Баба Алино (ВИДЕО)
Полицейската прверка е заради издаваните фалшиви удостоверия за търпимост на сградите
25.06 | 18:15
-
Отстраниха директора на НДК
Това обяви по време на заседание на парламентарната комисия по култура и медии ресорният...
25.06 | 19:40
-
Страната ни е сред най-евтините в Европа, но ценовите равнища не отразяват покупателната способнос
Потребителските цени в България са с около 40% под средното за ЕС, според Евростат
25.06 | 19:20
-
Най-малко 164 са загиналите при трусовете във Венецуела
Президентът Делси Родригес съобщи, че щата Ла Гуайра е най-тежко пострадалият район
25.06 | 19:00
Най-четени
-
КЗК погна летище „Васил Левски“ - София за прекомерно високи цени на храни и напитки на Терминали 1 и 2
В тази връзка Комисията ще извърши задълбочен анализ на пазарната структура, условията за...
25.06 | 12:15
-
Демерджиев: При катастрофата на магистрала „Тракия“ има смущаващи обстоятелства
„Към момента няма активни действия. Създаде се координация, работим по стратегия, използвайки...
25.06 | 11:30
-
DARA ще участва в кампания на Министерството на туризма за представяне на България пред света
Предвижда се да бъдат заснети клипове и рекламни материали с известни българи, които могат да...
25.06 | 15:20
-
"Майчинството не е милостиня": Майките спират да мълчат "пред фалшивите обещания" и излизат на протест на 1 юли
Основните искания на майките включват:
25.06 | 10:45