Евакуираха блок в Бургас 31.03 | 15:12

Заради късо съединение

От iNews.bg

Евакуираха хората в 5-етажна жилищна кооперация на улица "Славянска” в Бургас заради димящо електрическо табло, информира БГНЕС. Гъстият дим вдигна на крак полицията, пожарната и екип на "Спешна помощ". 

Късо съединение е предизвикало проблем в системата. До обгазяване на квартала обаче не се е стигнало.

На място е пристигнал екип на енергодружеството, които ще се заемат с аварията. 

Водещи