Екшън като на филм в кв. "Красно село" 11.05 | 09:50
Мъж нахлул в апартамент, в който живеят майка и дъщеря, с желанието да убие майката
Тежък инцидент в кв. "Красно село" е станал през изминалата нощ (10 май), съобщава БНР. 32-годишният Николай Пенчев снощи е нахлул в апартамент в столичния квартал "Красно село", в който живеят майка и дъщеря.
От полицията обясниха, че дъщерята, която е на 23 години, преди време е имала връзка с Пенчев, но са се разделили.
Снощи мъжът е нахлул въоръжен с пистолет, пушка, белезници и нож в апартамента. Завръзва с белезници за леглото майката и започва да я реже с нож, обвинявайки я, че тя е причината за приключването на връзката.
В този момент става сборичкване между него, дъщерята и майката, която се е опитвала да изтръгне пистолета и ножа от ръцете на мъжа. Пенчев успява да вземе връх в боя и заявява, че майката ще гледа как той ще убие дъщеря й и след това ще се самоубие.
Минути по-късно той прострелва майката в краката и се прострелва в корема.
На място са изпратени екипи на полицията. Двете жени са настанени в "Пирогов". Едната с прострелна рана, другата с тежки наранявания от ножа. Пенчев е настанен във ВМА с опасност за живота.
Водещи
-
Вижте всички решение на Министерски съвет днес
Около 536 000 пенсионери ще получат допълнителна сума от 120 лв. за Коледа
26.11 | 20:45
-
Жечо Станков: Горивата на българския пазар са достатъчно и на достъпни цени
Ако се стигне до крайната дата на лиценза на "Лукойл", моята задача отново ще е да удължим...
26.11 | 20:00
-
Огнян Минчев: Много сили у нас знаят какво не искат, но не предлагат ясна алтернатива
„Част от държавните служители получават огромни увеличения, други – минимални”, каза...
26.11 | 20:30
Най-четени
-
Костадинов: Проблемът е един и той е, че в бюджета няма пари
„Пари в бюджета няма, наистина няма. Да не говорим, че начинът, по който подхождат към...
26.11 | 11:15
-
Митрофанова: Правителството на България води все по-русофобска политика
Руската страна ще защитава всички нарушения на правата си в международни съдилища
26.11 | 12:00