Ето кой ще бъде новият "Ерген" 08.11 | 14:59
За първи път ергенът беше избран чрез отворен кастинг

Хитовото риалити "Ергенът" ще се излъчва на живо през пролетта, а новият сезон обещава да бъде най-вълнуващият досега. Шоуто, което предизвиква голям интерес и коментари у нас през последните години, е готово да въведе зрителите си в поредния динамичен и завързан сюжет. Продуцентите обявиха, че след месеци на усилени кастинги участниците вече са избрани, а зрителите ще станат свидетели на истинска битка за сърцето на новия ерген, пише Ретро.
Кастингите обявени от Би Ти Ви преди няколко месеца, дадоха възможност на стотици мъже и жени да попълнят дългите анкети и да се борят за участие. Според информация от екипа на предаването търсенето на подходящ ерген тази година е било по-трудно от всякога. До момента обаче самоличността му остава тайна и се очаква да бъде разкрита едва през зимата, когато ще бъде обявена по-подробна информация за новия сезон.
За първи път ергенът беше избран чрез отворен кастинг. В предишните три сезона мъжът, за когото дамите се състезаваха, бе подбран предварително и показван чрез промоционални кампании, давайки възможност на участничките да видят за кого ще си съперничат. Снимките на предаването ще започнат чак през пролетта. А излъчването му на живо като последния сезон на "Сървайвър" би предотвратило изтичането на информация.
Водещи
-
Правителството планира по-строги санкции при злоупотреби с цените заради еврото
КЗП получава нови правомощия за контрол на цените до края на 2026 година
22.07 | 17:59
-
БНБ регистрира над двадесеткратно увеличение на неистинските банкноти от 100 лева
Намаляване на парите в обращение
22.07 | 17:20
-
Кремъл Дмитрий Песков заяви днес, че няма основания да се очакват чудеса на третия кръг на преките руско-украински мирни преговори
Изявлението бе направено часове преди планираната за утре среща в Истанбул между делегациите...
22.07 | 17:00
Най-четени
-
Алгафари отсече: Пеевски и Ново начало имат огромна политическа тежест
Тези, които "ревяха - като Бабикян и адвокат Николайчо Хаджигенов, се оказаха много малки, за...
22.07 | 11:15
-
"Върнете ми държавата": Кой беше Тодор Славков
Много често неофициално е наричан Малък Тошо.
22.07 | 12:30
-
Светският хроникьор и пиар Евгени Минчев се сбогува с Тодор Славков
"Лек, ранен полет в безвремието, Тошко.
22.07 | 09:59
-
Внезапно почина Тодор Славков
Внукът на Тодор Живков се отиде на датата, на която и майка му Людмила, и вуйчо му Владимир
21.07 | 23:58