Задържаха тийнейджър, счупил носа на мъж край мол в София 06.12 | 11:30
Престъплението е извършено по хулигански подбуди

Софийската районна прокуратура привлече към наказателна отговорност 17-годишен младеж за нанесена средна телесна повреда на мъж край столичен търговски център.
Инцидентът е станал на 28 септември 2024 година около 20:00 часа на алея в близост до търговския център. Непълнолетният извършител с инициали Н.Т. е нападнал мъжа и му е причинил счупване с разместване на носните кости.Според разследващите органи, деянието е извършено по хулигански подбуди. След събиране на необходимите доказателства, потвърждаващи вината на младежа, той е задържан за срок от 48 часа.
На 6 декември 2024 година наблюдаващият прокурор по случая е внесъл искане в Софийския районен съд за определяне на най-тежката мярка за неотклонение "задържане под стража" спрямо обвиняемия.
Водещи
-
Гергана Паси: Иран наистина е държавата без никакви приятели в света
Иран като заплаха за региона
24.06 | 12:59
-
Продължава гасенето на пожара край Струмяни
Огънят пламна на 22 юни около 20:00 ч. в землището на село Илинденци около Струмяни. Горят...
24.06 | 11:57
-
Синдикатите се противопоставят на частните железопътни превозвачи
Бизнесът вижда възможност за подобрение
24.06 | 11:45
Най-четени
-
Терзиев: Има прекалено много коли в София, няма как лесно да се реши проблемът с трафика и с паркирането
Нека да гледаме всички елементи на услугата на градския транспорт за години напред и да дадем...
24.06 | 11:15
-
Пети ден продължава акцията по издирване голямата дива котка в "Шуменското плато"
Призовават се хората, които забележат опасното животно да сигнализират на телефон 112 - без да...
24.06 | 10:30
-
Българин в Катар за атаката на Иран: Гледахме нещо като шоу. Всичко беше много координирано и прецизно
Това разказа в предаването „Тази сутрин“ българинът Людмил Димитров, който живее в Катар.
24.06 | 10:13