Заподозреният за двойното убийство в Лозен убил момиче и преди година 05.08 | 17:20
Той удушил жена с колана си по време на полов акт

Заподозреният за двойното убийство в село Лозен е убил друго момиче преди година, съобщава NOVA, позовавйки сена свои източници в разследването. Информацията ни беше потвърдена и от жители на Лозен.
Става дума за момиче, с което Чавдар Б. имал интимни отношения, и което по време на полов акт удушил с колана си. Сам се обадил на полицията и направил самопризнания.
Първоначално мъжът бил задържан за 72 часа. След това е освободен срещу подписка от съда, а прокуратурата не е обжалвала решението. В момента делото е в досъдебна фаза и се чакат експертизи, а докато излязат, Чавдар Б. вече е заподозрян и за двойно убийство - на ученичка и млад мъж.
Пак според източници на NOVA от разследването 18-годишната жертва работила като продавачка в мол. Имала връзка с 34-годишния Чавдар, задържан за двойното убийство. Какви точно са били взаимоотношенията им се установява, тъй като има данни, че той е плащал, за да правят секс. Имала и снимки, направени от него, които след това продавали в приложение за възрастни. В телефона на Чавдар са открити снимки със сексуално съдържание на момичето. Данните сочат, че 18-годишната ученичка имала профил от няколко месеца.
Пред разследващите заподозреният признал, че двамата се скарали докато били интимни в землището на Лозен. Тя му е поискала 2000 лв. Проверява се дали не са били употребили дрога и алкохол преди това.
34-годишният Чавдар признал и за убийството на другата жертва. При разпита си той разказал, че дължал 10 хил. лв. на 27-годишния мъж. Обещал, че ще му ги върне, след като получи пратка наркотици от морето. Заподозреният за двойното убийство признали че е убил приятелката си и поискал още 15 хил. лв. от убития мъж, за да избяга в Русия. Той отказал и след скарване е прострелян смъртоносно.
Чавдар е добре познат на органите на реда. Преди година е задържан за смъртта на тогавашната си приятелка. Според хора от Лозен момичето починало по време на секс от свръхдоза наркотици. В материалите по делото е отбелязано, че мъжът сам извикал полицията, като казал, че по време на секс неволно е умъртвил жената, която била с поставена кучешка каишка.
Разследващите определят извършителя като патологичен лъжец, който сам признава, че се занимава с незаконна дейност и всякакви схеми за изкарване на лесни пари, в това число наркотици, сводничество и измами. Данните до момента сочат, че пистолетът, с който е убит 27-годишният мъж и 18-годишната ученичка, е законно притежаван, но не е негов. Той е на бащата на момичето - бивш полицай, който в момента работи в охранителна фирма. Заподозреният откраднал оръжието, съхранявано в нощно шкафче.
Водещи
-
Петкова отговори на Асен Василев: Той критикува себе си и собствените си политики
Проблемите, които имаме с НПВУ да бъдат сведени до - гласувайте тези два или три закона са...
06.03 | 17:59
-
Лекар: Кашлицата и отпадналостта след грип могат да продължат до 20 дни
Специалистите напомнят, че дори след отшумяване на високата температура, пациентите трябва да...
06.03 | 17:40
-
Украйна може да продължи да разчита на подкрепата на Белгия
Белгийският премиер призова да не се забравя, че Русия е нападателят, а Украйна е нападнатата...
06.03 | 17:00
Най-четени
-
Грандиозен обрат с времето: Зимата се завръща ударно със сняг и студ
След преминаването на този фронт ще започне период на по-студено време, ще се изгради...
06.03 | 12:15
-
Кирил Петков: Единствената институция, която не контролира Пеевски, е Европрокуратурата
Това, което ДПС казва, е, че Пеевски контролира това мнозинство. Единствената институция,...
06.03 | 15:59
-
Вече не може да плащаме глоби в брой към МВР и КАТ
МВР премахна касовите плащания в столичните управления
06.03 | 10:30
-
Пълен резил в "Хелс китчън". Зрителите на Нова останаха потресени
Джулиана Гани и Миглена Каканашева от звездния отбор бяха помолени от шеф Виктор Ангелов да...
06.03 | 15:45