Засилено полицеско присъствие за Голямото прибиране 29.04 | 14:29
От 14 до 20 часа се спира движението на камиони над 12 тона по най-натоварените пътища и магистралите

В последния почивен ден хиляди хора се очаква да тръгнат отново на път. За да се улесни трафика от 14 до 20 часа ще се спира движението на камиони над 12 тона по автомагистралите и най-натоварените пътища в страната.
Засилено ще е полицейското присъствие през целия ден, а на местата, където се прави ремонт, е създадена специална организация. В началото на празничните дни, най-натоварено се оказа движението, именно в района на тунел Витиня на автомагистрала "Хемус" и в района на Пазарджик на автомагистрала "Тракия", информира Нова телевизия.
И на двете места - препятствие се оказаха именно ремонтните дейности. Стигна се и до километрични опашки. И все пак - очакванията са, че днес няма да е толкова натоварено, колкото в началото на почивните дни.
Водещи
-
139 пожара са отчетени за изминалото денонощие, като най-критична остава ситуацията в Струмяни
Благодарение на бързата и координирана реакция на екипите, пожарите в Хасковско и Ямболско...
30.07 | 12:45
-
Критично остава положението в община Раковски
В част от населените места е нарушено електроподаването
30.07 | 12:15
-
Семейството и близките на бившия кмет на район "Младост" Десислава Иванчева я посрещнаха в столичния квартал "Младост"
Днес изтече и условната присъда на бившия ѝ заместник в района - Биляна Петрова.
30.07 | 11:45
-
Политолози хвърлиха бомба! Ето защо Йотова помилва Иванчева
Политологът Стойчо Стойчев смята, че таймингът на помилването е неслучаен.
30.07 | 11:45
Най-четени
-
Тази седмица влизат в сила ключови промени за движението по пътищата и за наказателната отговорност на шофьорите
Критики към новите мерки
30.07 | 09:59
-
Костадин Костадинов във връзка с пожарите: Нямаме никакъв прогрес
Той обвини българската държава в съзнателен саботаж на борбата с пожарите. "Постоянно в нашата...
30.07 | 10:45
-
Десислава Иванчева и нейната заместничка Биляна Петрова дадоха първо интервю след освобождаването си от затвора
Заплахи и притискания
30.07 | 10:59
-
Учителският синдикат подкрепя забраната на телефоните в клас
Синдикат "Образование" иска оценка по дисциплина в училищата
30.07 | 10:30