И кметът на Хасково живее в палат (СНИМКИ) 04.05 | 11:04
Имотът му е оценен на над 2 млн. лева

Хасковският кмет Георги Иванов също живее в луксозен имот, с цена около между 2 и 2,5 млн. лева. Управникът си има и колекция от ретро коли, сред които "Ягуар", съобщи bTV.
Домът му разполага с басейн, кемпер, къща за гости. Намира се точно до язовир Клокотница, до който има пряк достъп.
Неотдавна стана ясно, че и кметът на Пазарджик Тодор Попов живее в ново имение с покрит басейн, фитнес зала и дори изкуствена река. След репортаж за имота на Попов, НАП образува проверка на имущественото състояние на кмета.
Към момента не е ясно дали НАП ще провери и имота на Георги Иванов. По негови думи, богатството му се дължи на факта, че притежава строителна фирма от 1990 г. Той бил изградил сам пътя до имението си, който завършва с паркинг.
Георги Иванов коментира и колекцията си от ретро автомобили. "Цената им може и да е над 1 млн., може и 4 млн. да е", отсече кметът.
Той обясни, че има фирми на името на жена му и децата му, откъдето идват доходите на семейството. Сделки с общината сключва и тъщата на кмета, която е на 70 години. За разлика от други тъщи, които са пенсионери и дават по 6 апартамента, моята развива бизнес, обяви още Иванов.
Водещи
-
Внезапно почина Тодор Славков
Внукът на Тодор Живков се отиде на датата, на която и майка му Людмила, и вуйчо му Владимир
21.07 | 23:58
-
Първан Симеонов: Проблемът на правителството е с прекаляването - оттук идват големите грешки
Енергията от 2020 г. не е изчерпана, търси си нов стопанин
21.07 | 18:00
-
Източeн хороскоп за втората половина на юли
Партии започват рокади и реформи, отпускарите ще се радват на повече екзотика, изчислява...
21.07 | 17:45
-
Опасни бактерии са открити по турското крайбрежие
Има ги в крайбрежните райони на Мраморно, Егейско и Средиземно море, бият аларма здравни...
21.07 | 17:30
Най-четени
-
Внезапно почина Тодор Славков
Внукът на Тодор Живков се отиде на датата, на която и майка му Людмила, и вуйчо му Владимир
21.07 | 23:58
-
Хаджигенов за ареста на Благомир Коцев: Не можем да кажем, че това е чиста поръчка
Той заяви, че не може да приеме упреците към съда
21.07 | 10:00
-
Ваучерите за храна, издадени през 2025 г. в лева, ще могат да се ползват до края на тяхната валидност
Те ще бъдат конвертирани в евро на касата
21.07 | 13:00
-
В жегите: Без плаж - от 11 до 16 ч.
Не преяждайте и не пийте алкохол, не влизайте в морето след хранене, съветва лекар
21.07 | 10:15