Иззеха пистолета, с който Миро Дзвера плашил Мара Отварачката! Следял е певицата с тракер в колата 03.04 | 14:45
Побойникът-ревнивец дори бил инсталирал проследяващо устройство в телефона на чалгарката, с което виждал в реално време кореспонденцията на миньончето с афинитет към богаташи
Попфолк звездата Мария, която миналата седмица беше жестоко пребита от мъжа си Мирослав Соколов след бурен семеен скандал в дома им в столичния кв. "Лозенец", е била подложена на системен физически и психически тормоз от половинката си през последните месеци от връзката им.
Кървавият екшън с Мара Отварачката се разигра на 21 март късно вечерта. Твърди се, че във фаталната нощ порядъчно пияният Мирослав е нанесъл жесток побой с ритници и юмруци на Мария, след което е опрял пистолет в слепоочието й.
Фолкпевицата е отказала да бъде отведена до болницата с линейка и придружена от полицаи, след като мъжът й насилник е бил отведен в ареста на 4-то РПУ. На следващата сутрин обаче Мария е била прегледана от лекар, който е констатирал множество отоци и синини по цялото й тяло.
Съдебният процес срещу 35-годишния лихвар е засекретен, за да се запази неприкосновеността на личния живот на двойката. Съпруг №3 на Мара Отварачката обаче е застрашен от 5-годишна осъдителна присъда. Обвинението срещу Мирослав, повдигнато от прокуратурата е за закана за убийство и нанесена лека телесна повреда. Според полицейски източник на "Уикенд", огнестрелното оръжие на лихваря вече е отнето от служба КОС към МВР. Близки до фолкпевицата Мария разкриват, че през последните месеци сексапилното миньонче на няколко пъти е ставало жертва на агресията на Мирослав, който й посягал физически. Запознати разказват, че навръх Бъдни вечер Миро Дзвера, както е наричан в ъндърграунда мъжът на Мара Отварачката, ударил шамар на фолкпевицата пред очите на 13-годишната й дъщеря Марая.

Щерката на Мария от първия й брак с бизнесмена Димитър Андонов не е присъствала на последния и най-брутален побой, нанесен на майка й от Миро Дзвера. Неофициално се твърди, че Мария е бита поне 4 пъти от мъжа си, преди да се осмели да пусне жалба срещу него след последната жестока инквизиция. Колежки на Мара Отварачката свидетелстват, че популярната изпълнителка е била подозирана в системни изневери от Мирослав, чиято ревност ескалирала през последните месеци от брака им.
"Той беше инсталирал в мобилния телефон на Мария шпионски софтуер, който му препращаше в реално време цялата й кореспонденция. Тя научи, че е шпионирана, когато телефонът й се повреди и го беше оставила на поправка в оторизиран сервиз на "Айфон", разказва запознат с премеждията на Отварачката. Според думите му, преди няколко месеца Мария се натъкнала и на друга шпионска джаджа, монтирана от ревнивеца Миро Дзвера – проследяващо устройство "тракер", поставено в тузарското "Бентли", което мъжът й подари за нейния 40-и юбилей. Тогава Мирослав се оправдал, че поставил джипиес тракера не за да следи Мария, а тъй като се опасявал, че лимузината за 400 000 лева може да бъде задигната от чевръсти автокрадци.
Водещи
-
Фалшиви евробанкноти са иззети при опит да бъдат прокарани в обращение в Пловдив
В четвъртък следобед от офис на финансова институция на територията на жилищен район „Тракия“...
23.01 | 17:59
-
Радев: Не могат да спрат вълната, много сме и сме заедно
Румен Радев е български генерал-майор от Военновъздушните сили. Стига до поста командващ ВВС.
23.01 | 17:40
-
Деси Радева с първи думи след оставката
Както стана ясно, днес Румен Радев напуска президентството и правомощията на държавен глава...
23.01 | 16:59
-
Грипната епидемия в област Добрич няма да бъде удължавана
При поява на симптоми на грип или ОРЗ от РЗИ – Добрич апелират да се търси лекарска помощ,...
23.01 | 16:45
Най-четени
-
Кой е мъжът на президента Илияна Йотова?
Илияна Йотова официално стана първата жена президент на България
23.01 | 13:42
-
Иван Демерджиев направи безпрецедентна заявка за масова кадрова чистка в системата на МВР, ако отново оглави ведомството
Бившият вицепремиер атакува кабинета "Желязков" заради пакта с Тръмп
23.01 | 10:15