Инспектират строителството на метрото 05.05 | 09:18
Столичничният кмет Йорданка Фандъкова ще инспектира строежа на бул. „Ломско шосе"
Кметът на София Йорданка Фандъкова ще инспектира строителството на бул. "Ломско шосе", съобщиха от пресцентъра на общината. Обектът е част от Лот 1 на Етап ІІ от проекта за разширение на столичното метро "ж.к. Обеля-Надлез Надежда”, включен в оперативна програма "Транспорт”.
Припомняме, че в края на март министър-председателят Бойко Борисов съобщи, че изпълнението на проекта на втори лъч на столичното метро върви с два месеца преднина. Предвижда се до края на месец юни тунелопробивната машина да достигне до ЦУМ.
На събитието ще присъства и ръководителя на Управляващия орган на ОП ”Транспорт” инж. Ивайло Московски, зам.- министър на МТИТС.
Водещи
-
Хороскопът на Павел Глоба за юли: Какво да очаква всяка зодия
Във финансов план звездите препоръчват внимателно планиране на разходите и избягване на...
28.06 | 14:30
-
Борисов: ГЕРБ гради алтернативно правителство, за да имат избор хората
В сегашното правителство има хора, които са били министри и премиери, а те излизат все едно...
28.06 | 14:00
Най-четени
-
Полицията павана много хентанил на АМ “Тракия” до Пловдив
Ударът е реализиран на 26 юни
28.06 | 10:40
-
Пълна програма по дни и часове до края на Световното по футбол
Груповата фаза приключи, ясни са съперниците и потоците до финала в Ню Йорк на 19 юли
28.06 | 11:40
-
Русия и Украйна си размениха нови въздушни удари
Дронове и артилерия убиха цивилни от двете страни на руско-украинската граница
28.06 | 10:20