Истинска война по пътищата с жертви и тежко ранени 25.09 | 12:43
Блъснати деца, загинали млади хора с мотори и АТВ заради висока скорост

Войната по пътищата взе нови жертви у нас сутринта. На пътя от Айтос за Карнобат близо до ресторант "Градина" 53-годишен мъж от варненското село Приселци, зад волана на "Волво С 40", блъснал осемгодишно момиченце, което пресичало пътя, носейки едногодишната си сестричка на ръце.
Децата са в "Реанимация", бебето е с комоцио и счупено дясно краче, а по-голямото моми е с "политравматизъм".
На пътя Бургас-Варна мотоциклетист на 29 години от Враца с "Хонда" се блъснал в крайпътната мантинела. Младият мъж загинал на място, а с опасност за живота е 28-годишният му спътник от Бяла Слатина.
В третия случай 34-годишен моторист се блъснал с много висока скорост в мантинела на отсечката Бургас-Малко Търново.
Мъжът е от Айтос и е настанен в "Реанимация" с опасност за живота, счупени челюст, дясна ключица, повече от пет десни ребра, гръдна кост и счупвания по гръбначния стълб.
25-годишен старозагорец пък е загубил вчера живота си, след като се удря с АТВ в дърво. Трагичният инцидент е станал вчера следобяд на пътя между селата Михайлово и Борово.
Близо до жп линията на село Михайлово, неправоспособният водач изгубил контрол над возилото и се ударил в крайпътно дърво. В резултата на удара младият мъж загинал на място.
Водещи
-
Димитър Манолов - скептичен за значимо нарастване на доходите след влизането в еврозоната
Според президента на КТ „Подкрепа” ще се намерят хора, които да „ловят риба в мътна вода”...
05.06 | 20:30
-
Обявена е награда за информация за хакерите, атакували "Черна писта"
Наградата е до 500 000 лева за информация
05.06 | 20:15
-
Георги Харизанов: Бих се зарадвал на следващ кабинет, в който няма социалисти
Според него предсрочни избори ще преповторят резултата от последния вот
05.06 | 20:00
-
Над 70% от наетите в България работят в сектори, в които заплатите са по-ниски от средната
В шест области на страната средните заплати са между 60 и 70 процента от средната за страната
05.06 | 19:45
Най-четени
-
Закриват университет, ако 6 месеца не провежда обучение
Нови правила за финансиране на второто висше образование
05.06 | 10:45
-
Бургаско в паника: Мразовита мъгла обгърна морето
Стари моряци се кръстят и твърдят, че тя носи духовете на загинали моряци
05.06 | 14:00
-
Българските символи запазват своето място и върху новата валута
Съгласно нормативните изисквания, всяка национална страна на евромонетите включва задължителни...
05.06 | 12:30