Какви са мерките срещу коронавирус при денталната медицина? 28.12 | 19:39
Промени ли се работата на зъболекарите по време на COVID пандемия?

Коронавирусната пандемия повлия на всеки един човек. За добро или за лошо ни накара да бъдем по-предпазливи и по-бдителни. Внимаваме в пъти повече какво е нивото на хигиената ни и ограничаваме контактите си с близки и далечни хора. Ограничаваме ли обаче важни неща, свързани със здравето ни като профилактични прегледи. Например ходим ли по-рядко на зъболекар? Това отговаря столичният дентален хирург д-р Радослав Узунов.
По думите му пандемията е променила естеството на работа, както и начина, по който стоматолозите работят. Той допълни още, че пациентите проявяват отговорност по отношение на това да си записват часове само за спешни и неотложни интервенции.
Попитахме д-р Радослав Узунов и дали би се ваксинирал с медикамента срещу коронавирус.
По думите му още преди пациентът да е влязъл в денталния кабинет трябва да прецени сам дали е здрав, както и дали са имали контакт със заразени, за да се доведе рискът до минимум
Водещи
-
Тръмп обяви, че е помирил Армения и Азербайджан
09.08 | 17:20
-
Два шведски самолета също се включват в гасенето на огнения ад край Славянци
Задействан е кризисния щаб, който наблюдава обстановката и при необходимост ще се вземе...
09.08 | 17:00
-
Експерт: Регулациите на AI в ЕС спират развитието му
Етичният въпрос винаги ще стои, а политическо-военният аспект винаги ще остане забулен в...
09.08 | 16:43
Най-четени
-
Левон Хампарцумян каза докога да не пипаме Бурканбанк
И преди, и след еврозоната с парите от бурканите по закон можем да платим всичко
09.08 | 11:00